Sizce ??

ailnlya

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2024
41
9
Merhaba 11 haftalık hamileyim. Asla mide bulantısı kusma yaşamadım. Sadece turşu ve şalgam suyunu çok istedim içtim yedim o da geçti. Yüzümde çok sivilce çıktı ve karnım daha şimdiden belli olmaya başladı . Bu genelde hangi cinsiyette oluyor biliyor musunuz.. çok merak ediyorum ve Allah herkese istediğini nasip etsin

Öncelikle Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasıp etsin bizde ye ekşiyi çıkar ayşeyi derler birde kız bebek anneden guzelliğini alır soylentılerı var yani bunlar birşey diyemem ama soylentıler

Konuyu ben açmışım gibi bir konu.. 33 haftalık kız annesiyim 1 gün bile kusmadım , hep ekşi şeyler aşerdim (koruk , turşu , limon) daha 2 aylıkken bile karnım belliydi ki şuanki göbeğimden biraz daha inik .. Fazla kilo almadım 8 kilo aldım hızlıca büyüdü ve öyle kaldı İlk 3 ay aaşşşırı sivilcelenme oldu ergen gibi mahvoldum. Ama azala azala kalmadı mermer gibi cildim şuan. Başka bir belirti daha var bende ama uyanamıyordum Her yerde kedi gibi uyurdum. Kafam öne düşerdi. Hayırlısıyla kucağına al inşallah

İnanın bunlarla cinsiyetin hiç alakası yok yüzümün her yerinde sivilce çıktı, canım hep eksi şeyler istedi, kesin kız diyorduk ama bebeğim erkek bunlar daha çok vücudun hormonlara verdiği tepkiler bence.

Çok teşekkür ederim size hayırlısıyla Alın inşallah

Cok teşekkür ederim ediyorumm güzel cevabınız için sizde hayırlısıyla Alın insalllahhhhh

Yaaa çok merak ediyorum bende ilk olunca heyecan dorukta .. kucağınıza hayırlısı ile alın inşallah

Evet söylentiler çok insan merak ediyor daha çok acaba ekşi diye böyle mi tatli diye böyle mi

Yediklerimizin cinsiyetle alakası oldugunu sanmıyorum,
Ben hep tatlıya yöneliyordum bebegim kız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…