Sizce ?

Arketip

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2019
39
20
46
Merhabalar sevgili hanımlar ..Sizce ailede vefat etmiş kişilerin ismini koymak ata aktarımına sebep olur mu ? Bu konuda ne düşünüyorsunuz ? Bir de bu isim klasik kutsal sayılan isimlerden biri ise yani koyma sebebi bu ise durum değişir mi ? Bir de numeroloji konusunda ne düşüyorsunuz sizce bunlar doğru mu ? Bunları düşünerek isim vermeye çalışmak çok yorucu olabiliyor ..İsim verirken en çok neyi önemsediniz ?

5 dk önce okudugum bir haber şehit olan kemal isimli bir askerimiz var bugun. adini 20 yil önce şehit olan amcasindan almis ben cok inanmam aslinda sadece demk geldi haberle konunu okumam. bide bu konuda yapilacak seyler var galiba bebek uyurken kulagina soylenen seyler oluyor biz sana falancanin adini verdik ama kaderini yuklemedik gibi gbi. instada cikiyor karsima boyle videolar. benim oglumun iki adi var biri ölen aile buyugunun adi biz onu degil diger ismini kullaniyoruz niye koyuldu derseniz gelde anlat iste buyuklere

Çok teşekkür ediyorum cevap için sağlıkla büyüsün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…