sizce yasadiklarim neydi? bana yardim edin

zeugma27

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2009
73
0
Slm kizlar oncelikle konuyu nereye acicami bilemedim yanlis mekan olabilir kusura bakmayin.
Neyse ben 12 mayista adet olamam lazimdi ama olmadim bende hamileligin butun belirtileri vardi goguslerim her adet doneminden once agriridi ama bu seferki baskaydi gece uyaniyordum agrisindan, birde bel agrisi ama cok ciddi bir agri vardi neyse 13 de kahverengi lekelenme oldu sonra bir daha olmadi,8 gun gecti adet tarihinden ve sali gunu isten cikmis eve geliyordum hamilelik testi aldim eczaneden arabaya oturdum cok siddetli bel ve karin agrisiyla arabda kanamam basladi ama cok kotuydum eve geldim agridan duramiyorum esimi aradim geldi doktora gittik tabi bu arada ben aglamaktayi cunku cok agrim var doktor dusuk olabilir dedi ben yurt disinda yasiyorum burda hersy normal doktorla icin evde yaptigimiz tesetlerden bana hamilelik testi yapti negatif o dedi degilsin ama diyo niye boyle oldu diyo beni eve yolladi agri kesici al yat dinle dedi ve gece daha kotu oldum agri kesici aldim yine ve hallen kanamam var ve kafam cok karisik sizce dusukmu yasadim.....tecrubesi olan varmi :çok üzgünüm:

Tecrübem yok canım, ama geçmiş olsun demek istedim. Allah acil şifalar versin sana. ıstediğin zamanda da hayırlı sağlıklı bebişleri kucağına almayı nasib etsin. a.s.

geçmiş olsun..
bi kan testi yapsaydın keşke değerlerden anlaşılırdı ne olduğu.şimdi yapsan işe yarar mı acaba??
bi de kimyasal gebelik denen bişi var ama??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…