Sizce??test zamanı

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
Merhaba

benim ocak 28 regl subat 23 regl
ve martta henuz reglım gerceklesmedi fakat reglı sancılarına benzer agrılarım var
tam anlamıyla oyle olmasada iğne batmaları gıbı agrılar
sırtım ve belımde oldukca agrı oluyo ozellıkle yatınca
sizce hamıle olabılırmıyım test yapmak ıcın son reglı tarıhımın gecmesını beklemekmı daha dogru olur yanı ayın 23 ne kdr regl olmazsam o zaman mı yapmalıyım testı
yoksa yrnda yapsam sonuc alırmıyım:))

tsk ederım

• Konu Sahibi EU1
canım adet belirtileriyle hemen hemen aynı oluyomus ve seninkide benziyo..bence bir kac gundaha bekle cok az kalmıs derim ama istersen kan testi yaptırabiirsin o sekilde adet olmanı beklemedende ögreniliyo..

• Konu Sahibi EU1
evet canım kanada baktırabilirsin boşu boşuna şimdiden yapma bence şimdi çık belki o zamanda dersin adetim geçsin yapim diye.bence adet gününü bekle.anladığıma göre adetlerin düzenli bi şaşma olursa yani adet olmazsan rahat rahat yaptır.ama kan yaptırsan yarın hemen çıkar hamiş olup olmadığın..

• Konu Sahibi EU1
bence adet gününde yapman en doğrusu kan testini
ben öyle yapmıştım ve değerim oldukça yüksek çıkmıştı(573)
dilerim hamilesindir

• Konu Sahibi EU1
ben dayanamdım 2 gün kala yaptım çıktı yumurtlamamın 12. günüydü geç döllenme olduysa çıkmayabilir kesin sonuç almak istrsen bekle derim ama insan dayanamıyor

• Konu Sahibi EU1
Adet günün 2 gün geçtikten sonra evde idrar testinde bile çıkıyor.yerimseniben
Bende öyle oldu, ertesi günü de kan tahlili yaptırmıştım.
Çok erken tahlilde, değerler düşük çıkabiliyor ve boşuna stres olursun. a.s.

• Konu Sahibi EU1
Canim Ben Adet Tarihinden önce Dayanamayip Kan Testi Yaptirmiştim Ama Negatif çikti. Adetim Geçtikten Ortalama 5 Gün Sonra Evde Kendim Test Yaptim Onda çikti. Ben Biraz Daha Bekle Derim.

• Konu Sahibi EU1

canim bence sen daha iyi bilirsin ama kesin olmasi icin adetinin en azindan 4 gun gecmesini bekle ki evde yapilan testlerde mutlaka adet donemini gecmesi gerekiyo yoksa negatif cikiyo..hayir sonra uzulmekten iyidir bosyere ümitlenmezsin hem de ...bence adetinin gecmesini bekle kendini kaptirma canim belki hamile degilsin ya ,öyle bile olsa üzülme seni cok iyi anliyorum ben de senin gibiydim hep hamilemiyim degilmiyim diye düsünüp dururdum ama sonra bosverdim 1 ay sonra hamile kalmistim...yani sen daha iyi bilirisn ama bence adetinin gecmesini ya da gecikmesini bekle derim....insallah adet olmazsin da test pozitif cikar haberlerini bekliyoruz canim sevgilera.s.

• Konu Sahibi EU1
çok tesekkur ederim hepinize :))
cok garip anlamıyorum 2 defa test bırı negatıf cıktı dıgerı hata verdı
hala hafıf batmalar ve garıp adet agrılarına benzer drumlar var ayın
23 u oldu bugun sabah cok az 1 2 damla kahverengı gıbı leke tarzında akıntım oldu ve gectı
ama daha snr hıc bır sey gelmedı bı an reglı oluyorum sandım ama kesıldı
pazartesıye kdr beklıcem sanırım eşimde bekliyelım kan testı yaptıralım dedı
sanırım kan testı yaptırmadan anlıyamıcaz meraktan catlıcam artık:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…