sızce sonucum nasıl iyi mi

hayatdongumm__

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2023
11
5
26
merhabalar adetime 4 gün kala kan testi yaptırdım Beta Hcg ( Total hcg) değerim 101 cıktı sizce degerim iyi mi ve kac haftalıktır ( ayrıyetten devlet hastanesinde yaptırdım ) bize aradılar pozitif dediler bunun ıcın yarın kadıgın doguma gitmemiz soylendi hafta sonları polikinlikler kapalı ama acilden giriş yapıp tekrar mı kan yaptırsam

merhabalar adetime 4 gün kala kan testi yaptırdım Beta Hcg ( Total hcg) değerim 101 cıktı sizce degerim iyi mi ve kac haftalıktır ( ayrıyetten devlet hastanesinde yaptırdım ) bize aradılar pozitif dediler bunun ıcın yarın kadıgın doguma gitmemiz soylendi hafta sonları polikinlikler kapalı ama acilden giriş yapıp tekrar mı kan yaptırsam
Adet henüz geçmemişken 101 çıkması çok güzel sanırım iki haftalık falandır Allah sağlıkla doğup büyümesini nasip etsin 😍

Merhaba değeriniz güzel son adet tarihiniz neydi? Bence iki gün sonra tekrar kan testi yaptırıp öyle gidin kadın doğuma .artışı gozlemlersiniz

X