Sizce normal mi ?

zeynepp0

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2024
316
88
23
Kızlar 5 haftalık gebelikte arada sırtımda kasıkta hafif ağrılar oluyor. Kasıkta batma ve bazen da bacakta ağrı oluyor. Sizce normal mi ? Daha önce düşüğüm olduğu için evham yapıyorum

Bende ilk bir kaç ay olmuştu bu söylediklerin bol bol dinlen ağrılarını çok dinleme. Yerleşmek için rahimde yer açıyor bebeğiniz hayırlı uğurlu olsun inşaallah

Hamileliğin her döneminde oluyor evhama endişeye gerek yok…
Heralde psikolojimi bozdum internetten dış gebelik vs şeyleri okuyunca en ufak şeyde acaba öyle mi diyorum. Daha keseyi görmedik çünkü kontrole gitmedim karından usg için haftaiçi gidicem bekliyorum hcg takibi yapıyorum

İnterneti benim gibi okursan acillerden çıkamazsın en iyisi akışına bırakmak valla bak 8 ayı zehir ettim kendime

İnterneti benim gibi okursan acillerden çıkamazsın en iyisi akışına bırakmak valla bak 8 ayı zehir ettim kendime
Kesinlikle öyle. Kötü düşünmek istemiyorum bu defa diğerinde boş gebelik yaşayınca bunda herşeyi araştırma olayına girdim ama haklısınız. Her gebelik farklı ve kendine özel ilerliyor :)

Kesinlikle öyle. Kötü düşünmek istemiyorum bu defa diğerinde boş gebelik yaşayınca bunda herşeyi araştırma olayına girdim ama haklısınız. Her gebelik farklı ve kendine özel ilerliyor :)

Herkesin süreci çok farklı benim ilk dönemler mide bulantım yoktu mesela şimdi çocuğu dogurcam neredeyse mide bulantısından mahvoluyorum…

Akışına bırakınca daha güzel ilerliyor inan bana kötü bir tecrübe yaşadın ve bitti şimdi hamile olmanın tadını çıkarma vakti

Heralde psikolojimi bozdum internetten dış gebelik vs şeyleri okuyunca en ufak şeyde acaba öyle mi diyorum. Daha keseyi görmedik çünkü kontrole gitmedim karından usg için haftaiçi gidicem bekliyorum
Evet insan sürekli kaygılanıyor. Biz de henüz görmedik haftaya gideceğim ben de hem kalp atışını da duyarız inşallah. Ben 2 günde bir beta vermek de istemedim çünkü insan strese giriyor böyle şeylerle. Bu ikinci gebeliğim ama bu kaygılar hiç bitmiyor oğlum şu an 27 aylık ve hala aman düştü aman hasta oldu diye diye kendimi yiyorum çünkü annelik tam olarak bu

Çok haklısınız inşallah herşey çok güzel olacak bizler için. Peki size bir soru sormak istiyorum benim beta 20 sinde 2657 ydi şuan en az 5000 lerdedir sizce yarın gitsem karından usg de görülür mü ? Çünkü ben vajinal usg istemiyorum bir fikriniz var mı

Gerçekten doğru insan hamile olduğunu öğrenir öğrenmez içerine tarifi imkansız duygular giriyor bile doğunca nasıl bir histir tahmin edebiliyorum peki size bir soru sorsam benim 20 ağustosta hcg 2657 ydi şuan en az 5000 lerdedir yarın gitsem keseyi görebilir miyim karından usg yle ? Vajinal usg istemiyorum bir fikriniz var mı ?

%90 gözükür bence bebeğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…