Sizce nedenn

ebrykp

karagül
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2014
145
24
Merhaba arkadaslar bana yardimci olun lütfen 2 aydir adet kanamam normalden az oluyor hem süre olarak hem miktar olarak. Normalde 8 gün sürerdi ve nerdeyse besinci günüme kadar cok olurdum bu ay iyice az oldum 5 gün sürdü ama az oldum. Bir yildan beri korunmuyoruz. Umudum bitmisti randevulerimizi aldik esimle doktora gidecektik. Test yapmaya da korkuyorum negatif sonuc cikacak diye. Midemde bulanti var ve kasiklarimda aniden giren sancilar bilmiyorum yaa psikolojik mi???? Yardimlarinizi bekiyorum gebelik olabilir mi yada neden olabilir.Simdiden tesekkurler

Eğer şüphen varsa bence bi test yap olmadı kesin sonuc icin kan testi yaptir için rahatlar insallah hamilesindir cnm iyi haberlerini bekliyoruz

Böyle şüphe icinde kalma bence yaptır bi test hatta direk kan testi yaptır rahat eder kısmetinde varsa bebişin seninledir zaten merak etme hayırlısı olsun

Geçen ayda ben az yaşadım adeti. Ve korktum doktora koştumm. Kist falan yoktu. Sanırım rahim kendini hazırlamış. Bu ay hamileyim. Umarim sizinde bebeginiz gelir

X