sizce nedendir

realzgsk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2024
6
0
25
Ayın 12si adet gecikmesi olunca test yapacaktım ki testi yapmaya gidince baktım adet olmuştum 5 gün süren kanamam oldu pıhtılıudı ve canlı kırmızı renkteydi.6. Günü kahverengi damla damla geldi iç çamaşırıma. Tarlusal kullanmıştım 4 gün üçer doz fakat şimdi de damla şeklinde bile leke kanama yok fakat kasıklarımda garip bir dolgunluk batma hissi var eğilirken igne batmasi gibi küçük küçük acılar oluyor sizce neden? aynı sekilde bagırsak sorunları vs de yasiyorum alt karında bazen agri oluyor sizce gebelik ihtimali olabilir mi yoksa kist yumurta gibi bir sey midir?

Gebelik olamaz canım mümkün değil yani gebeliğin dönmesini de bekleme çünkü pıhtılı demişsin pıhtılı bir kanama mümkünatı yok böyle bir şey olamaz normal bir kanama olsaydı evet adet görenler oluyor gebeyken ama pıhtılı bir şekilde kanama göremezler büyük ihtimalle kimyasal geçirmiş olabilirsin gibi geldi veya kist de olabilir bunlardan ikisidır bu yaşadığını ben de yaşadım da o yüzden oradan biliyorum hatta bıttı ara ara kanama verdi zamanlarda olmustu keşke olsun demeyi çok isterdim ama bu seni kandırmak olur bu ay iyice takip et günlerini inşallah inşallah bu eylül de olur o zaman inşallah buraya gelir yazarsın bak ben bu zaman yazmıştım da şimdi hamileyim diye güzel haberlerin tabii ki de almayı çok isterim ama canını sıkma belki kimyasal değil kan pıhtısı sadece onunla alakalı olmuyor ama istersen çok yoğun geldiyse sıkıntılıysa bir kadın doğuma git belki kan sulandırıcı falan verir sana çünkü bana vermişlerdi normalde kan verirken bile hatta kanım böyle ip gibi uzamıştı falan benım kan bagısı yaparken o zaman sende pıhtı var dedı adetımde oyle oldu 3ay canını sıkma aslında en güzeli hamileliği düşünürken daha doğrusu isterken hiçbir şekilde hamileliği aklına getirmemek gerekiyor çok düşünmekte gerçekten hormonlara etkiliyor belki ben yanılıyorumdur belki Hamilesindir diyeceğim ama bu %1 ihtimal gibi bir şey

Herzaman herşey mümkün olabiliyor. Bence kadın doğuma gidin ne olduğunu mutlaka öğrenirsiniz belki başka bir rahatsızlık vardır ona göre bir yol izlersiniz. Rabbim en kısa zamanda nasib etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…