Sizce ne yapmalıyım?

Haklısınız, aynı oranda değilmiş hislerimiz, öyle olsa insan dayanamaz. Ki zaten utangaç değil tam tersi çok rahat çok acıksözlü ama aynı zamanda çok şımartılmış ve umursuz. Onun şuan eminim umrunda olmadığımın ama ben yine kendimi suçluyorum bu durumda, halbuki en ufak kırıcı bişey yazmadım, biraz fazla mesaj attım ama bundam dolayı insan 2 hafta boyunca yazmaz mı

Başkasıyla görüşüyor görüştüğü kişi bunu kabul ederse seni bırakacak . O yüzden senden şuanda vazgeçmiyor çünkü ortada kesinlik yok. Sorunum var diyen her erkek ayrılmak ister yada başkasına gider canım.

Evet açıkcası buna bende ilk zamanlar cok ikna olmuştum ama sanırım ortak arkadaşların etkisiyle yok canım öyle şerefsizlik yapmaz ben kefilim demesiyle biraz kafam karışmadı değil.

Evet açıkcası buna bende ilk zamanlar cok ikna olmuştum ama sanırım ortak arkadaşların etkisiyle yok canım öyle şerefsizlik yapmaz ben kefilim demesiyle biraz kafam karışmadı değil.
Yaparlar , yaparlar . Aklın hayalin durur bence sen onu terket . Zor kadını oyna. Bi şoka girsin . Çantada keklik olma .

Adam karaktersizin önde gideni kusura bakmayin. Yani develerin önüne bağlamazlar o derecede yani. İş, aile sorunları felan hepsi bahane. İletişim içinde olmak isteyen erkek yazıyor ve sizi görmeye de geliyor. Ben bahaneleri kabul etmiyorum. Eşimden daha yoğun çalışan bir insanı tanımıyorum. Yinede günde iki üç mesaj en azından atar. Insan sevdiğini "bekle" gibi mesajlar me atar nede öyle boş yerden bekletmez. Adamı mars a sutlamak vakti gelmiş çoktan

Yaparlar , yaparlar . Aklın hayalin durur bence sen onu terket . Zor kadını oyna. Bi şoka girsin . Çantada keklik olma .
Haklısınız :) peki 2 hafta sonra nasıl bişey yazmalıyım ki, son mesajımda isteyen arar istemeyen kendi bilir, iyi günlermi güle güle mi ne yazdım sonuna hatırlamıyorum, ve o mesaj 1 hafta boyunca okunmadı, bende sildim mesajları, okuyup okumadığını bilmiyorum. Her halükarda şuan o mesajıma tepkisiz kaldı, ben şimdi ona yedekte olmadığımı nasıl gösteririm

Bende bu yoğunum bahanelerine zaten inanmıyorum, tuvalete demi gitmiyorsun be adam ki zaten işini telden yapıyor bazen, 5 sn ses kaydı atarsın, 1 kelime yazarsın, hiç olmadı benim sorunlarım var çözmem gereken dersin yine anlarım ama bu yaptığını anlamıyorum. Aslında önüme bakıyorum aşkından ölmüyorum ama böyle ucu açık bırakılıp belirsizliğe itilince bocaladım sanırım, daha önce başıma gelmedi hiç. Beni bu merak duygusu mahvediyor, sonra kendimi suçluyorum

Aslında bu ihtimal çok yüksekti gözümde, hala öyle ama ısrarla reddetmiş arkadaşı onu iyi tanıyorum öyle biri değil falan dediği için de kafam karıştı
Sen ortak arkadaşlar tarafından da bu görüştüğün kişi için de ideal görünüyorsundur. Hiçbir kusurun yoktur. Seninle evlense evlenir de yani ama gönül telini titretmiyorsundur. O yüzden arkadaşına da söylemiyordur başkasıyla görüştüğünü. Gönül telini titreteni bulmuş iyice emin olana kadar seni pause’da bırakmış. O kadar derdim var demiş yazmışsın seven adam dertli olduğunda zaten sevdiği kişinin yanında huzur bulur. İki konuşur kafası dağılır. Cevap vermiyor aramıyor çünkü acayip derece de çuvallamış. Ötekinden de vazgeçemiyor. Seni de elde var bir yapmış. Noolur üzülme böyle yazdığım için. Sadece uğraşma kendini üzme diye gerçekleri görmeni sağlamaya çalışıyoruz. Sen zaten hiçbir hatan olmadığını söylüyorsun. Arkadaşlarından da gizliyor çünkü zaten gelip sana söyleyecekleri çok belli. Hiç bekleme sen gayet mutlu mesut hayatına devam ettiğini hissettir storylerinle ortak arkadaşlarla. Tamam ortak arkadaşlar çok iyi niyetliler ama onlara da mağdurum yapma bekliyorum falan deme. Maddi sorunu olabilir diyorsun mesela maddi sorunu olsa seninle görüşmesine bir açıklama yapmamasına ne gerek var. Yani bir insan travmatik birşey yaşar birden hayatla tüm bağları kesilir ama o zaman arkadaşlarla da konuşamayacak halde olur anlarız da bunları yemiyoruz artık. Burada neler okuduk canım. İnsanlar aylardır çıktıkları sevgililerinin morali bozuk diye kafasını dinlesin diye bıraktıktan sonra sosyal medyada nişan fotolarını gördü. O yüzden kalbini ferah tut senin bi yanlışın eksiğin hatan şuyun buyun yok. Adamın mantığına uyuyormuşsun kalbine değil de geç.

Çn izlemeden okumuştur. Merak etme. Storylere bakan adam msj mı açmayacak allasen.

Hiç mesaj yazma artık . Bitirmek için bile yazma . Emin ol o sana yazar bir gün. Sende cevap verme . Olumsuz bişey bile yazma ki g...t olsun .Böylelerini çok gördük :)) sonunda tıpış tıpış gelirler :)

Teşekkür ederim bu kadar vakit ayırıp yazdığınız için. Mantığına uyduğum kesin ama sevdiğinide düşünüyordum açıkcası, o zamana kadar olan ilgi alakasından. Belki de yedekteysem diğer kız yüz verene kadar seviyormuş gibi yaptı, bilemiyorum. Ortak arkadaşlara zaten beklemediğimi söyledim, onlar bikez daha konuşalım onunla kafasındalardı, konuşursanız konuşun bana ne dediğini söylemenize gerek yok, koskoca adamla iletişimimi siz sağlayamazsınız, size ne dediği beni ilgilendirmiyor bana nasıl davrandığı ilgilendiriyor dedim, haklısın dediler. Onlardanda bidaha ses çıkmadı o konuyla alakalı.

Hiç mesaj yazma artık . Bitirmek için bile yazma . Emin ol o sana yazar bir gün. Sende cevap verme . Olumsuz bişey bile yazma ki g...t olsun .Böylelerini çok gördük :)) sonunda tıpış tıpış gelirler :)
Açıkcası bende yazacağını düşünüyorum sanırım beni beklemeye iten o yoğun hissim. Hani beni affet köpeğin olayım tarzı bişey beklemiyorum ama yoklama alacağını düşünüyorum. İyi fikirmiş, umursanmamak, cevap verilmemesi nasıl bir hismiş öğrensin

Aynen bu adam böyleyse hep öyle olur emin ol hayatından tamamen çıkar . Ayrıca arkadaşların ne diye adamla konuşuyor , ne münasebet , durduk yere bi taraflarını kaldırmışlar . Ben olsam o arkadaşlarımı sert bir dille uyarırdım . Sizi küçük düşürmüşler neticede .hiç sevmem ikili ilişkilere burnunu sokan tipleri .

Görüşürken keyif almıştır iyi kız hoş kız demiştir bak bunlara tutunma hiç. Sonuçta iki dakika arayıp mesaja cevap yazamamış bekle yazıp geçmiş. Bunu bak ben normal bir kız arkadaşıma yapamam. Ne olursa olsun ayıp birşey en başta. Diğer seçenek sonra çıkmış olabilir. Ne olursa olsun güvenilmez bir imajı var. Arkadaşlarınız da gidip sordukça siz sorduuruyorsunuz sanmıştır. Bir de öyle benim kıymetimi öğren yok ben giderim aramam falan bu laflar da bir tuhaf. Ne yani savaşacak mıyız sevecek miyiz birbirimizi? Bu neyin ego savaşı. Sen gerçekten çek git bunun hayatından. Ne yazayım yedekte olmadığımı göstermek için demişsin ya. Bak zaten seni manipüle etmiş vicdanına oynamış sen buna yenik düşüp çok mesaj atmışsın. Üzgündür destek olayım ben sorayım vs diye diye. Adam orada bile senin iyi niyetini egosunu beslemek için manipüle etmiş. Sen acaba iyi mi diye merakından ayarken o peşimde yazıp duruyor havalarına girmiş. Sen zaten en son yazmışsın emin ol onu okudu. Sen engeli bas arkadaşlarına d ne bu ya çocuk gibi de kes

Başkası yoksa bile sizinle de devam etmek istemediği, ilişkiden sıkıldığı ortada yada biraz bakınacak belki etrafa kim var kim yok diye. Çok iyi anlaşıyorduk demişsiniz de, mantıklı geliyorsunuzdur o yüzden devam ettiriyordur. Sakın üzülmeyin benim de başıma geldi, hatta o kişiyle evlendim ve boşandım. Mantıklı bir seçenek olduğunuz için devam ediyordu muhtemelen, insan gerçekten sevdiği birine durup dururken böyle yapacağını ve mesajını dahi okumayacağını hiç ama hiç sanmıyorum. Kendinizi düşünün, yapar mıydınız? Hayır.
Bir gün mesaj atarsa sakın cevap vermeyin.

Bizi onlar tanıştırdı onlar bana böyle haksızlık yaptığı için onu uyarmak istemişler. Niyetleri kötü değil aslında, ben arkadaşım bi soru sordu onunla alakalı, ben de görüşmediğimizi söyledim öyle ortaya çıktı olay ve yasemingillere bu haksızlığı nasıl yaparsın diye benden habersiz gidip konuşmuşlar. Oda demişki onun yeri benim icin cok farklı, cok değerli, kalbimde aklımda onda ama şu ara birtakım sıkıntılarım var. Arkadaşı ısrar etmesine rağmen aynı şeyi söylemiş ama ona rağmen bana kesinlikle tek kelam etmedi. Bende dedim bundan sonra bana onunla alakalı bişey söylemeyin, o konuşamıyor mu? Muhtemelen arkadaşları benim devreye soktuğumu sanıp bi tarafları kalktı. Çünkü zaten şımarık ve pohpohu seven biri, ben ona ilgi gösterince çok hoşuna gittiğini söylüyordu, benim gibi birisi ona ilgi gösteriyor diye (güya burda beni övüyor) o yüzden muhtemelen şimdi tekrar benden bi adım bekliyor. Yedekte de olabilirim ama beni tamamen çıkarmıyor hayatından

Benim pis bi vicdanım var, hiç sevmiyorum ve bunu yeni tanıştığım insanlar hemen çözüyor, şimdiye kadar tanıştığım herkes bunu Faso demiştir, senin vicdanın çok başka diye. Tabi ilişki içindeyken iyi güzel oluyor ama iyi çözdükleri icin beni, ayrılırken de ordan vuruyorlar ve ben her biten ilişkim sonrasında kendimi suçlu hissediyorum, halbuki karşı taraf beni suçlamıyor ama ben suçluyorum, bide onlar suçlasa ne yaparım bilmiyorum. Psikolojik bi yardım almalı mıyım bu konuda bilmiyorum

Çok haklısınız, ben asla yapmam düşmanıma bile yapmam, en kötü engellerim ki anlasın istemediğimi, hiç yapmamışımdır ama öyle birini bekletmeyi, geceleri boyunca uykusuz bırakmayı asla düşünemem ya, ne bileyim bazı insanlar neden böyle. Sizin adınıza sevindim böyle birinden kurtulduğunuza, sevmeyen insanla ömür geçmez ki, mantık iyi hoşta, mantıkta şefkat yok merhamet yok anlayış yok, benim icin 3 olmazsa olmaz kuraldır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…