Sizce ne yapmalıyım?

Hislerim karmakarışık aslında. Şundan eminim, of sessizce ayrılayım dırdır yapmasın diyecek biri değil, zaten benimde bu konuda asla dırdır yapmayacağımı bilir. Biraz şımarık büyümüş ve pohpohu seviyor, sanırım benden bi adım bekliyor yine, hislerim o yönde. Ama seviyorsa istiyorsa o adımı onun atması gerekiyor diye düşünüyorum

Durumlarınıza bakıyor ama bir merhaba, nasılsın yazamıyor. Kıyıda köşede onu bekleyen halinizinde farkında istediği kişiden yüz bulamazsa biliyor ki bekliyorsunuz gelip yine geri gidecek. Buna razı mısınız?

Kendi iç sesini dinlemelisin bence ama şunu demek istiyorum şımarık poh poh büyüyen insanlara onları vazgeçilmez kılarsan ilerde evlenirsende düşünsene hayatın boyunca eşini hep sen poh pohluycaksın o sana ölse gelmez şimdiden gelirse gerçek duygularını anlamış olursun hem oda ne istedigini anlamalı ve hayatındaki yerini belirleme sürecinde olabilir yine diyorum sadece kendi istediğini yapmalısın bizim burda yazdıklarımız sadece tavsiye benim deneyime göre sakın adım atma bekle derim yoksa şuanda ben misal eşime hep ilk adımı atıyprum oda poh poh ve şımarık biri bundan şikayetçiyim tek sorunumuz bu ve bemce herşeyin kaynagıda bu kadın olarak bazen peşimden gelin isteniliyor eger ben adım degil o atsaydı şimdi de atardı kendi agzıylada itiraf etmişliği vardır umarım herşey gönlünce olur

Evet onu beklediğimi düşünüyor bence de buna katılıyorum, büyük ihtimalle arkadaşları da benim araya soktuğumu düşünüyor olabilir

Evet o da öyle. Ben peşinden koşmam kimsenin demişti birinde, ben de; bende koşmam ama bazen kadınlar bunu ister, Buda gurursuzluk değil bence insan şansını bazen zorlamalı karşısındakini seviyorsa demiştim, ne yani ben senin peşimden gelmeni istesem gelmez misin dedi, hayır istemiyorsan güle güle demiştim, o zaman benim kıymetimi öğrenmelisin demişti bana. Şimdi bana bence onu öğretiyor aklınca. Çünkü yedekte olsam, başkası olsa beni gayette idare edebilirdi onunla birlikte. Çünkü sürekli arayan, aramasını isteyen hesap soran biri değilim. Ondan dolayı kafam karıştı ama dediğiniz gibi ben şimdi bi adım atarsam o hep alışacak ona, zaten şımarık iyice çıkacak tepeme. O zaman bekleyeyim ben, önüme bakıyorum zaten, sadece emin olamamıştım teşekkür ederim

Şimdi son mesajımda zaten istesen arar yazardın ben daha bişey yazmayacağım kendin bilirsin yazdığım icin, bidaha yazmaya cesaretim yok bitirmek için bile olsa

Bekleme bile boşver bu ne ya kenarda tuttuğu istediği zaman bulacağı oyuncağı mısın sen ?
Aslında beklemeyi bırakmıştım ama numarasını silmeden bi durum paylaştım sonra baktım oda bakmış ki normalde kimsenin durumlarına bakmaz. Sonra kafam karıştı, acaba gerçekten sıkıntıları yüzünden mi böyle davranıyor diye. Maalesef kötü bi vicdanım var hemen üzülüyorum kendimi suçluyorum böyle durumlarda

Çok net adam istemiyor bunu anlamak niye bu kadar zor ki çok belli yani

Çok net adam istemiyor bunu anlamak niye bu kadar zor ki çok belli yani
Elbette öyle, istese yazardı, ulaşırdı. Demek ki istemiyor dediğim için ben bitirmiştim zaten, sonrasında yanlış düşündüğümü, abarttığımı söyledi. Sen en iyisi bi kendine gel tarzı bişey dedi, arkadaşlarada beni sevdiğini değer verdiğini söylüyor. Yani net bi şekilde istemese ya engeller, ya benim numaramı siler, durumlarıma bakmaz bide arkadaşlarına öyle söylemez. Ondan aklım karıştı acaba gerçekten sıkıntısı varmı diye

Sıkıntıı vardır elbet, herkesin var ama bundan dolayı değer veren biri, ara verelim demez. Başkası var yada yok kesin olarak bilemyiz tabi ki ama o sizin kadar değer vermiyormuş size, sıkılmış belli ki.
Ara verelim de demedi ama öylece ucunu açık bıraktı. Benim sıkıntılarım var ara verelim deseydi de bişeydi benim için ki dediğiniz gibi değer veren insan öyle yapmaz. Haklısınız, ben boş yere kendimi üzüyorum acaba gerçekten çokmu büyük sıkıntısı vardı diye, ölüm yok sonuçta

Bu ara verelim söylemlerinin sonu hep aynıdır aslında ayrılmış senden nerden biliyorsun dersen benim de başıma geldi burda bir çok kadının başına geldiği gibi o kadar klasikleşmiş bir yalan ki niye sorguluyorsun numarasını da silme bas engeli anlayınca soğuk duş etkisi yaşasın bu onu titretip kendine getirir ben tüm zamanlar senin olsun by yazıp engellemiştim 4 yıl geçti hala peşimde

Aslında haklısınız, benim onu beklediğimi düşündüğü için kafası rahat. Ara verelim demedi ama bu yaptığı da onun gibi bişey sonuçta herşeyi söylemek gerekmiyor. Ben ayrılmak istiyorsan söyle ben senin yakana yapışmam dediğimde ayrılmak istesem söylerim zaten delirtme beni, neden çekinecegim ki, şimdiye kadar biten her ilişkimde istemediysem söyledim senden mi çekineceğim demişti ondan galiba yok ya ayrılmak istese söyler diyorum ama devam etmek istemediği de ortada. En azından benim onu beklemediğimi bilmeli ki kafasına o zaman dank eder belki

Eski konunuzu hatırlıyorum. Sizin mesajlarınıza sadece “bekle” şeklinde geri dönüş yapan adam değil mi bu?
Oraya da yazılmıştı aslında ama yine yazayım. Üzgünüm fakat bu adam sizi sevmiyor ve bu sebeple de sizinle iletişime geçme gereksiniminde bulunmuyor. Çok iyi anlaşıyor olmanız hislerinizin aynı minvalde olduğu anlamına gelmez..

Bu arada seven, değer veren erkek ne kadar utangaç olursa olsun bir yolunu, bahanesini bulup iletişime geçiyor. Demem o ki, sizinle iletişime geçmiyor olmasından bile kendinize pay çıkartıp, acaba şöyle mi deseydim böyle mi yazsaydım diyerek sakın ha ihaleyi üzerinize almayın. Dünyadaki tek erkek o değil. Yolunuza bakın..

Başkasıyla görüşüyor senı yedekte tutuyor. Sen de aşırı saf hareket ediyorsun üzülür sun m

Haklısınız, aynı oranda değilmiş hislerimiz, öyle olsa insan dayanamaz. Ki zaten utangaç değil tam tersi çok rahat çok acıksözlü ama aynı zamanda çok şımartılmış ve umursuz. Onun şuan eminim umrunda olmadığımın ama ben yine kendimi suçluyorum bu durumda, halbuki en ufak kırıcı bişey yazmadım, biraz fazla mesaj attım ama bundam dolayı insan 2 hafta boyunca yazmaz mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…