sizce ne olabilirr yardım ediin.

balbocuqu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2011
20
0
merhaba. benim korktuğum birsey var ve sizinle paylasmak istiyorum.
beraber olmadık ama üstüne boşaldım demişti bana. 28 temmuzda oldu ve ben pantolonluydum. 18 ağustosta adet oldum fakat cok düzensizdi 7 gün sürdü. adetim bittikten sonra nokta kadar kan gelmeye basladı. adetten 10 gün sonra test yaptım negatif cıktı. kendisine de sordum bana bu sefer birşey yapmadım sana dedi. 18 eylülde adet oldum yeniden. hala adetim ve cok kanamam var. kan rengim bazen cok acık renkte oluyor. yaklaşık 2 ay oldu . göğüs şeklim değişti ve karnım şişmiş gibi geliyor.Ama mide bulantısı kusma kasık ağrıları falan yok. iyice psikolojim bozuldu hamilelik korkusu sardı beni 2 aydır bundan başka birşey düşünmüyorum sizce neden böyle oluyor ? Mevsim değişikliği,stres mi yoksa gerçekten hamilemiyim? :S

yanlış görmüyorsam "pantolonluydum" diye yazmışsın.bu şekilde hamile kaldıysan dünyada bir ilk olursun :)

yaşadığın stresten dolayı psikolojiktir durumun.

bencede psikolojık canım,ama yinede bu ayda idrar testi yap için rahatlasın barı yoksa kafandan atamıcak gibisin böyle stres yapma hamile olman nerdeyse imkansız...

1-2 yakın arkadaşlarımla paylaştım bu konuyu düşünceleri sizinki gibi. Test bile yaptım fakat tek tük değişimler canımı sıkıyor o yüzden düzelemiyorum .

Öyle birşey olamaz canım rahat ol.Ben 4 yıllık evliyim aylarca ''paltolonsuz'' uğraştıktan sonra zor oldu. :KK1: Senin ''paltolonlu'' şekildeyken hamile kalman bize karşı yapılan bir adaletsizlik olurdu herhalde :KK61:
Kasma kendini muhtemelen sıkıntı, stresten olmuştur, o değişimlerde:KK34:

merhaba. benim korktuğum birsey var ve sizinle paylasmak istiyorum.
beraber olmadık ama üstüne boşaldım demişti bana. 28 temmuzda oldu ve ben pantolonluydum. 18 ağustosta adet oldum fakat cok düzensizdi 7 gün sürdü. adetim bittikten sonra nokta kadar kan gelmeye basladı. adetten 10 gün sonra test yaptım negatif cıktı. kendisine de sordum bana bu sefer birşey yapmadım sana dedi. 18 eylülde adet oldum yeniden. hala adetim ve cok kanamam var. kan rengim bazen cok acık renkte oluyor. yaklaşık 2 ay oldu . göğüs şeklim değişti ve karnım şişmiş gibi geliyor.Ama mide bulantısı kusma kasık ağrıları falan yok. iyice psikolojim bozuldu hamilelik korkusu sardı beni 2 aydır bundan başka birşey düşünmüyorum sizce neden böyle oluyor ? Mevsim değişikliği,stres mi yoksa gerçekten hamilemiyim? :S

Pantolon ve hamilelik??? Hayatım bizler defalarca deniyoruz da olmuyor, beraber olmadan hem de pantolonunu bile çıkarmadan böyle birşey mümkün olabilir mi? Sen fazla stres yapmışsın belli ki, regl döneminde karında şişlik olur zaten, düzensizlik de tamamen psikolojik. İçini ferah tut, hamile falan değilsin :KK34:

Yüzüm güldü sonunda :KK70: bu siteden hep okuyordum işte belirtileri,insanların yaşadıklarını,sorunlarını falan. 1 tanesi bende olduğunda hemen kendimi hamile sanıyordum. Yazmaya çekiniyordum ama stresten kurtulucam inş :))

adetimin 7. günü ara ara kahverengi kanamam oluyor. göbeğimin sol tarafında bir şişlik var . Hala korkuyorumm :KK43:(

adetimin 7. günü ara ara kahverengi kanamam oluyor. göbeğimin sol tarafında bir şişlik var . Hala korkuyorumm :KK43:(

İlaç falan kullandınmı oda etki etmiş olabilir... Pantalonlada ilişki olmazki be bacım çıkar rahatla diycem ama kalpten gidersin o zamanda korkudan .... Strestendir hiçbişeyin yok rahatla sen stres yaptıkca daha cok ertelıyeceksın.. İçinede sinmesse al randevu git doktara ılac verır sana belkı...

yok hayır ilaç kullanmadım. Banada hic mantıklı gelmiyor pantolonla ilişki olabileceği . ama stresten en olmayacak seyleri düşünmeye başladım .

X