sizce ne olabilir?

ifsumnadial

Rütbem Yok:)
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2009
484
11
Arkadaslar ben bugün araniza yeni kaldim sirf sikayetlerim nedeniyle üye oldum :) biz 3 yildir cocuk istiyoruz ama bir türlü olmuyo son adetim 15 ocaktaydi yani adetimin gelmesine daha 1 hafta var ama bende cok degisiklikler var kasiklarimda ve belimde siddetli olmasada sürekli bir agri var sizce ne olabilir adet belirtilerim böyle degildi sadece gögüslerim sizlardi 1 hafta önceden ama bu ay öyle bi durum yok.sizce ne olabilir???

bu ay aynı şikayetler bendede var cnnmmm..ama yinede fazla ümitlenmmemek gerek benimde adetime 1 hafta var....yinede bi umut hamileyizdir inş...........

Rabbım gönlünüze göre verır ınsallah. Tüm anne olmak ısteyenlere melek gönderır ınsallah. Her ısteyene candan ısteyene nasıp eder ınsallah..

Allah gönlüne göre versin inşallah hamilesindir.Hamilelik belirtilerine benzese de en iyi belirti adet gecikmesidir biliyorsun.Onun için 1 hafta daha sabır.Diğer belirtileri de incele.göğüs ucu acıması falan var mı

benimde 10 gündür belimde ve kasıklarımda çok agrı vardı sanki adet olucakmışım gibi ama hamileymşim umarım belirtilerin seni sevindirir

kizlar dilekleriniz icin tesekkür ederim insallah hamileyimdir gögüs uclarimda acima yok hayir adet olacagim vakitler gögüslerim 1 hafta öncesinden cok sizlardi ama bu ay sizlamiyor sadece cok dolgunlastilar birde cok acikiyorum bildiginiz gibi degil yemek yiyorum iki saat sonra karnim guruldamaya basliyor.ve akintimda cogaldi kokusuz beyaz bakalim bir hafta daha beklicez insallah hamileyimdir yaaa.ALLAHIM bütün anne olmak isteyenlere bagislasin hamile kalipta aldiranlara degil yarabbim...

X