Sizce nasıl olmuş??

Mune

Nirvana
Yönetici
Super Moderator
12 Temmuz 2006
55.220
211.078
52
teşekküür ederim kızlar yorumlarınız içinnnn.. kaldırdımmmmm kapı süsünü

Son düzenleyen: Moderatör:
ben pek beğenmedim canım..abartılı geldi dış kapı için.
ama senin zevkin tabi emeğine sağlık..

güzel olmuş ama bence de bartılı olmuş..düğün dernekk zamanı takılaılrı ama normalde abartılı olmuş snaıkıı..tabı sneın düşüncen canımm güzle görünüyorr..emeğine sağlıkk

evde kutlanilicak özel günler icin cok güzel ve SIk bir fikir güzel olmus

benimde pek hoşuma gitmedi açıkcası..
sevmem böyle şatafatları..

ben oğlumun doğum gununde susletmıstım kapıyı böle..hoş olmustu..

bende pek beğenmedim canım. birşeylerle oyalanmanız süper ama yani süsleme güzelde hani derler ya günün anlam ve ehemmiyatine gitmemiş sanki.

mervecim gerçekten çok güzel gözüküyor ellerine sağlık güzel bir fikir ama özel bir günde kullanman daha uygun olacak sanırım
biraz şatafatlı duruyor bitanecimm a.s.

bence de cok abartılı babaannen yeni vefaat etti daha yastasınız...ölü evi için pek uygun olduğunu düşünmüyorum...

canım ellerine sağlık.güzel olmuş.ama özel günlere daha uygun olur.sanırım sen bekardın ama sevdiğin vardı.inşallah evlenince gelin evini bu şekilde gösterirsin bize.

canım kusura bakma ama bende beğenmedim hiç gzel omamaış hemen çıkar:)

ugraşın güzel ama sonuç kötü:)bak ne yap,ev içinde kendi odana yap daha hoş olur.biraz dursun çıkartırsın.

çıkartmakla iyi yapmışsın cnm..babannenin vefatından dolayııı çıkart diycektimki..sen çıkartmışsın zatenn..daha çok gelin evine girer gibi bi izlenim bırakıyordu..tekrar başınız sagolsun..

koydu resmi görmesemde tahmin ediyorum ve hiç begenmemiştim çok abartılı ve gereksizdi

tahmin ettim derken başka yerde görmüştüm !
emine bilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…