Sizce kanama mı yoksa normal mi bu durum ürktüm.

Cngz44

Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2023
297
101
30
Ara ara ağrılarım oluyor zaten özellikle bebek hareket ederken 20 haftalık hamileyim bugğn işk defa lavaboya gittim ne pembe ne kahverengi diyemiyorum değişik bir akıntı geldi peçeteye ödüm patladı hemen acile gittim ağlaya ağlaya bebeği gösterdi iyiydi rahim uzunluğuda iyi ultrasonda kanama görünmüyor dedi eve geldim kesildi ama şimdi tekrar var böyle açık krem le kahve arasında başına gelen var mı bu durum eğer kanama olsaydı ultrasonda görürdü değil mi anlardı

evet canım görürdü kalbini ferah tut bolca dinlen

Rahat ol, doktor sorun yok diyorsa yoktur…
Evhamın korkun çok normal…
Her evresinde evhamlı oluyorsun yeterki soğukkanlı olmaya çalış beybi

Rahat ol, doktor sorun yok diyorsa yoktur…
Evhamın korkun çok normal…
Her evresinde evhamlı oluyorsun yeterki soğukkanlı olmaya çalış beybi
Teşekkür ederim canım yani fitil verdi akıntım artarsa bunu kullan dedi gece gündüz farketmez kanama olursa gel dedi ultrasonda rahim uzunluğu iyi kanama da görünmüyor dedi ama bu neden olabilir hiç birşey söylemedi cinsellik yok sürekli yatıyorum dinleniyorum aşırı düşük troidim var acaba omu yaptı

İnan bana herkeste o kadar farklı durumlar oluyor ki, bende ağrıdan sebep gittim mesela çocuk kendi kendine oynuyor suyum iyi değerlerim iyi sebebi yoktu yani…
Doktorlar endişe duyunca hemen söylüyorlar çekinmeden merak etme

Biz dinlenelim ağır kaldırmayalım sağlıklı beslenelim gerisi Rabbimin işi

Çok teşekkür ederim canım benin içim rahatladı Allah razı olsun

Tiroid değeriniz kaç acaba, bende de aynı durum var değerim düşük ve değişik akıntım var. Endokrin ilaç vermedi takip edelim dedi. Bende o akıntıyı sordum doktora bi süredir var, enfeksiyon olabilir mi dedim vajinal enfeksiyon olsa kanda yüksek çıkar, kanda enfeksiyon var ama düşük değerde görünüyor.

Endişenizi anlıyorum ama stres de iyi değil bebeğiniz için. Benim yakın bir arkadaşımın bacaklarından akacak kadar kanaması oldu yinede bişey olmadı sağlıkla kucağına aldı. İçiniz rahat etmezse başka doktora da görünürsünüz.

Gebeliğimin 7 inci haftasında tsh değerim 35.78 di çok yüksekti sonra ilaca başladım dahiliyeye sürekli kontrole gittim şuan da da her hafta cuma günü kan veriyorum 10 gün önce vermiştim değerim 0.0115 e düştüğü için doktor ilacı bıraktırdı doz çok fazla gelmiş dedi geçen gün tekrar kan verdim 0.03 olmuş sanırım biraz yükselmiş doktorda şaşkın hızlı troid yavaşa döner çok gördük ama yavaş troid nasıl hızlıya döndü şaşkınız dedi şuanlık ılacı kullanma yinede bir endokrine görünmende fayda var dedi yarın gideceğim endokrine

Haklısın şuan zaten hiç yok dün akşamdan sonra olmadı sanırım ben çok panik yaptım

Ha yok benim başında 0.600 dü tsh şuan 0.190 doktor ilaç vermedi. 3 haftada bir kan verip takip edilecek. Endokrin doktoru gebelerde tiroid bozukluğuna çok rastlıyoruz dedi.

Ha yok benim başında 0.600 dü tsh şuan 0.190 doktor ilaç vermedi. 3 haftada bir kan verip takip edilecek. Endokrin doktoru gebelerde tiroid bozukluğuna çok rastlıyoruz dedi.
Evet gebelikte oluşuyor genelde benim hiç troid problemim olmadı sürekli ben doktor kontrolüne giden biriydim bekarken de evliykende hatta hamilelikten 2 ay önce endoskopi kolonoskopi olacaktım doktor tüm kan testlerini istedi troidde dahil hepsi normal di bu gebelikte ne oluyorsa artık herşey çıkıyor Rabbim yardımcımız olsun

Ay ben bugün biraz sinirli ve stresliydim eşim sağolsun, baktım anlamıyor dedim ben hamileyim ve sadece hormonlarım değişmiyor bütün vücud dengem bozulmuş durumda. Açtım e nabızı, hamile kalmadan önceki ay kan tahliliyle son yaptırdığım tahlili açtım önüne. Öncesi tertemiz, sonrası hep kırmızılar :)) Ciddiyetini anladı beyefendi şok oldu görünce, şuan üstüme titriyor

Bende dün yaptım aynısını ates basıyor çok sıcak diyorum ayy ev çok terledim diyor kasıklarım belim ağrıyor diyorum benimde belim ağrıyor diyor midem kötü diyorum benimde kötü diyor çok yoruldum ayaklarım ağrıyor diyorum ayy bende çok yoruldum işte anam ağladı diyince bana bak kendinle beni kıyaslayıp durma ben hamileyim kes şikayeti dedim bune bana ne olsa sana da aynısı oluyor dedim çok sinirlendim sustu sonra haklısın aşkım özür dilerim diyor kız canım soda çekiyor diyorum hemen kendinede açıyor benle beraber içiyor karpuz çekiyor tam yiyorum çatal alıyor geliyor hemen yemeye çalışıyor canım ne çekse benle aşık atıyor bir gün sokucam bıçağı deşicem az kaldı

Sizinki de sempatik hamile desenize :)) birlikte kilo da alırsınız çok güzel olur. Benim eşimde ergenlikte bile sivilce atmamış şimdi yüzü sivilcelenmeye başladı bana ne oluyor böyle diyor :) Geceleri beni pek uyku tutmuyor o da öyle oldu geçen diyor biz niye uyuyamıyoruz dedim çünkü biz hamileyiz :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…