Göz Makyajı sizce kalıcı sürme nasıl sürülür?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
N

nese_nese

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi nese_nese
slm kızlar çok makyaj yapmayı sevmem beyaz tenliyim rimel ve sürmeden vazgeçemiyorum.fakat bugübe kadar aldığım sürmeler belli bir süreden sonra göz çevreme toplanıyor.genelde altına krem sürerim en kaliteli markalardan alırım ama nafile.2-3 saatte bir yenilerim.:sm_confused::sm_confused:sizin öneriniz nedir?

• Konu Sahibi nese_nese
krem yapmasin? benim cildim cok yagli o yuzden makyaj akio fln ama surme hic akmadi daha bugune kadar cunku surme zaten kalici bisey ama altina daha mat olcak seyler sur krem yapio olabilir. pudra surerek dene.

• Konu Sahibi nese_nese
kızlar önerdiğiniz marka varmı sürme için.

• Konu Sahibi nese_nese
ben loreal kullaniorum cnm fircasi sunger gibi daha rahat suruluyo.

• Konu Sahibi nese_nese
sürme kalem hemen akıyo diplinere geçtim çok rahatım sanah sürüyorum akşama kadar ne akıyo ne bişey

• Konu Sahibi nese_nese
Carmina Mystical Eyeliner kalem şeklinde siyah sürme kesinlikle akmıyor çıkmıyor bozulmuyor.

• Konu Sahibi nese_nese
kesinlikle cecilenin sürme şeklinde olan kalemini tavsiye ederim.sabah sür akşama kadar kesinlikle akmıyoo..
indirimdeydi 13 ytl almıştım ben normalde 17 18 ytl civarı olması lazım
eşimle o kadar boğuşupkaydirigubbakcemile3 oynaşıyorum hiç bozulmuyoohihoyyyt

bende akmasından flormar rın siyah kalemini kulanıyorum siyahı güzel diye ama akıyor

gamzecim bende celilenın kelmini kullanıyorum çift taraflı olanı dimi diğer tarafı sünger en son onu aldım ama olmuyor ya 2-3 saat sonra gözümün çevresine nokta şeklinde toplanıyor en son hint sürmesi aldım fena değil ama uygulaması zorrr...

benimde akiyo :KK43:( keske dogustan sürmeli olsa gözler :KK70: cünkü bende sürmeden vazgecemiyorum...

Bu gabrini ve loreal inkiler kalem mi sürme mi?:kahve:

kızlar ben de nivea kullanıyorum ve çok memnunum:lepi: size bi öneri gözünüzün altına far sürerseniz asla akmaz kalem:nazar: ama sürün derken gözkapağına sürer gibi sürmeyin tabii ki, kaleminizin akmadığını göreceksiniz :1rolleyes:

kızlar bu stic kapatıcılar var ya, yüz için sivilce falan sürünce kapatıyo ruj gibi onu alın kalemi süreceğiniz yere önce stic kapatıcıyı sürün eğer göz içine kalem çekcekseniz orayada önce hafif bi stic le gecin sonra kalemi sürün çıkmaz, bi deneyin fıstıklar..

ben hashmi toz sürme kullanıyorum kolay kolay akmıyor hatta ağladığımda bile gitmiyo gözümden o derecea.s sürmeye başladığımdan beri gözümün içine hiç kalem çekmiyorum artıkın çok memnunum sürmedena.s

ben hashmi toz sürme kullanıyorum kolay kolay akmıyor hatta ağladığımda bile gitmiyo gözümden o derecea.s sürmeye başladığımdan beri gözümün içine hiç kalem çekmiyorum artıkın çok memnunum sürmedena.s

hashmi sürme markasımı hashmi açıklarmısın
tşkr
:kahve:

Canım Ürünün resmini koyabilir misin ve nerede satılıyor ? Birde bu toz sürme nasıl uygulanıyor anlatabilir misin ?

Teşekkürler.

Canım Ürünün resmini koyabilir misin ve nerede satılıyor ? Birde bu toz sürme nasıl uygulanıyor anlatabilir misin ?

Teşekkürler.

bu sürme sağlık bakanlığı tarafından toplatılıyomuş kızlar bnce sürmeyin galiba kurşun varmış içinde bnde alcaktım ama vazgeçtim yazınca çıkıyo ztn internette:1no2:

X