sizce iyi yaptımmı kızlar:((

eylul_muhendis

Guru
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2008
141
0
kızlar bugün çok da iyi değilim sebebide sevgilim tabiki.hem o hem ben çevremizdeki olaylardan çok etkilendik ve bu etkilenmeler birbirimizi kırmamızla sonuçlandı.ikimizinde sinirleri bozuldu. birde 1.5 ay görüşememenin etkisi çok oldu haliyle.dün de çok kırıldım ama bu böyle gitmeyecek dedim onlar memleketlerine gittiler dün bende sevgilime dedim ki bu 2 gün birbirimizi aramayalım sende kafanı toplamış olursun bensiz bi tatil gibi düşün pazartesi günü ya birbirini çok özlemiş yada hiç özlememiş iki sevgili olarak buluşucaz dedim.sizce doğru yapmışmıyım hala emin değilim benden daha deneyimli ablalarımın önerilerine ihtiyacım var doğrusu:çok üzgünüm: ama çok da güzel bi haberde aldım ablam hamileymiş yüzümü güldüren bu oldu sizle paylaşmak istedim :asigim:

iyi olmuş birbirinizi kıracağınıza bir süre kendinizi dinlemek çok güzel bir düşünce. ablanı da tebrik ederim

bencede doğru bi karar almışsın canım. . .iki gün göze pek fazla görünmesede seven insan için uzun bi süreçtr.ablanıda tebrik ediorumm

peki sizce gerçekten aramızdaki sorunu böyle halledebilirmiyiz karşımda romantik bi erkek görmek istiyorum ama bizimki romantiklikle alaksı yok :mymeka:ilk kız arkaşı olmamda buna etken galiba:asigim: sizce nasıl alıştırabilirim onu çok soru sordum sanırım fisfisfis

arkadaşım neden ayrı kalarak birbirinizi aramayarak sorunu çözmeye çalısıyosunuz??daha şimdiden bole ayrı kalarak bir birinizi özlemeye çaışıyosunuz??hiç düşündünüz mü evlenince aynı evi paylaşacaksınız...evlenince de ozaman bır muddet ayrı yaşamayada kalkışırsınız sonuç ne olucak ok merak ettim doğrusu hakkınızda hayrlısı olsun

bencede cok dogru bır fıkır olmuş..bırbırınızı kırıp ıncınecegınıze kendı kendınıze kalıp
kendı kafanızı dınlemenız ıyı olmuş canım

kafanızı dinlemek için, sakinleşmek için gayet uygun olmuş bu kararın ama sen diyorsun ki karşımda romantik bir erkek görmek istiyorum, kimse seni değiştiremeyeceği gibi sen de kimseyi değiştiremezsin....kimi erkeklerin içinde vardır yapısında vardır, kimisi de başka türlüdür..eğer erkek arkadaşının içinden gelmiyorsa, yapısı öyle değilse sen değil 2 gün 2 yılda görüşmeyip bekletsen değişmez sonuçta...olduğu gibi kabullenmeye çalış, beklentilerini çok tutarsan üzülen sen olursun....eğer seni sevdiğinden eminsen romantik olmasına gerek yok çok fazla...çünkü çok romantik erkek var, sürprizler, hediyeler falan ama sevgilisinin arkasından ne dolaplar çeviren....sonuçta konuşup ortak bir yolda buluşmak en güzeli....yapmacık olmasından daha iyidir hem....belki o da bu süre içinde seni anlamaya çalışır sen de kafanı toparlarsın.....hayırlısı olsun

Güzel ve mantıklı olanı yapmışsın canım,ama yine de diyorum ,yanlışını gördüysen ,sevmediğini hissedersen bırak yol ver gitsin.Evlenince herşey daha karmaşık oluyor.Ablan içinde çok sevindim tebrikler...

canım aaslında bende bunu yapmayı hiç istemedim ama erkekler bazen çok üstüne gitmekten hoşlanmıyorlar ben onun iyice özlemesini istedim aslıdna onun üzerine bu aralar çok gittim biraz rahatlamasının iyi olacağını düşündüm ikimizde çok seviyoruz birbirimizi inşallah bizim iyi olur.

zaman herşeyin ilacıdır güzelim

hem kafanızı dinlersiniz ikiniz de hem de dağılan kafanızdaki sorunları zaman sayesinde biraz hafifletmiş olursunuz belki...

iyi yapmışın bence

buara ablanı tebrik ediyorum,rabbim analı babalı büyütmesini sağlar inşallah..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…