sizce ihtimal var mi?

neveragain

Guru
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2012
142
14
Arkadaslar 4.5aylik evliyim. Evlenmeden oncede arada adet duzensizligi yasadim fakat evlendigimde bir ay ve oncesinde bi ay daha toplam iki ay dogum kontrol hapiyla korundum daha sonra hapi biraktim. Buarada adetlerim hep gununde geldi. Ama gecen ay dort gun gecikmeyle 24 eylulde adet oldum.takvime gore yumurtlama gunum 14 ekimdi. 9 ve 12 ekimde esimle beraber oldum. Ama bes on dk icinde tuvalete gittim. Bu bebek olmasina engel olur mu? bu arada yumurtlama gununden beri ara ara kasiklarda belde agri oldu bi kac gun bacaklarim cok agridi. Grip oldum ve sirf bi ihtimal varsa die ilac bile kullanmadim. Yani kizlar ya yarin yada 28 inde adet olmam gerekiyor. Sizce bebis var midir. İdrar testi yapayimmi adetimimi bekleyim.. Biraz uzun oldu ama kusura bakmayin cevaplarinizi bekliyorum.

benim 7 gün var bat a, ben zor tutuyorum kendimi test yapmamak için :)

Doğum kontrol hapondan hemen sonra gebelik olusmuy biliyorum ama inş hamişsindir cnm bnde yarını bekliyorum allah hepimizin yüzüne güler inş yarın ola hayrola :)

Ve testi gecikince yap cnm bn 3 gün önce kan testi yaptırdım negatif çıktı doktorum gebelik olabilir yıne de adetin 1 hafta gecikince gel tekrar yapalım dedi

bunları düşünmemeye çalış arkadaşım
biliyorum çok zor ama
inşallah seninledir miniğin
güzel haberlerini umuyorum:KK66:

Hamile arkadaşlar arasında erken gebelik belirtisi olarak ara ara baş ağrısı oluyormuydu yani bazen agriyo bazen ağrımiyo o şekilde belirti yaşayan war mi acaba

Kızlarr nolur bana yardım edin acill yardımınıza ihtiyacım var :S:S
13 ekimde adet olmam gerekiyodu.üzerinden 10 gün gecti hala adet olamadım.3 kere idrar testi yaptım ücüde negatif ve en son dün kan testi yaptırdım sonuc 0.1 cıktı. doktorda muanede biseyimin olmadıgını soyledı fakat benim son derece karnım agrıyor ve sol kasıgıma bişey batıp cıkıyor sizce ne olabilr ne olur bana yardım edin.şimdiden tesekkür ederim...

Hamile arkadaşlar arasında erken gebelik belirtisi olarak ara ara baş ağrısı oluyormuydu yani bazen agriyo bazen ağrımiyo o şekilde belirti yaşayan war mi acaba
Bilmiyorum cnm ama ben iki gundur fena bas aagrisi cekiyordum bugun gecti sukur. Ama grip atlattigim icinde olabilir

13 ekimde adet olmam gerekiyodu.üzerinden 10 gün gecti hala adet olamadım.3 kere idrar testi yaptım ücüde negatif ve en son dün kan testi yaptırdım sonuc 0.1 cıktı. doktorda muanede biseyimin olmadıgını soyledı fakat benim son derece karnım agrıyor ve sol kasıgıma bişey batıp cıkıyor sizce ne olabilr ne olur bana yardım edin.şimdiden tesekkür ederim...
Bi fikrim yok cnm ama istersen baska bi doktora daha git

Bi fikrim yok cnm ama istersen baska bi doktora daha git

bunu burda söylemem ne kadar dogru bilmiyorum ama ben nisanlıyım ve suan bebek dusunmuyorum sürtünme yöntemiyle bi birlikteliğimiz oldu ve doktorum bakire oldugumu soyledi ama gene hamile kalınıyo diye okudum suan bi bebek dusunmuyorum sizce hamile olma olasalıgım var mı

Ben de bu ay bekliyorum güzel bir haber.Eger hamile degilsem 3 gün sonra adet olmam gerek. 2 gün önce idrar testi yaptım tabiki negatif:KK43: günler geçmiyor ya kan testi için gecikmeyi bekliyoruz bakalım inşallah hamileyimdir :)

doktora da gittiysen endişelenmene gerek yok bence, benim de birkaç ay önce 15gün gecikmem olmuştu sonuç gebelik yok. Stres, sıkıntı birçok sebebi var bu gecikmenin. İçim rahat etsin diyorsan başka bir doktora daha git istersen

X