Sizce ihtimal var mı?

otomatikportakal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2009
71
0
32
Merhaba ben normalde 35 günde adet olurum. Bu sefer 41 oldu hala olmadım aslında geciktiği zamanlar vardı ve doktora götürdü annem hatta kist falan olmasından korktu ama daha bir ay olmadı ve bir şey yok 35 gün çok problem değil dedi kontrol de etti. Ama bu kadar gecikince endişelenmeye başladım. Normalde hastalanacağımda karnımda bacaklarımda ağrı olur hazımsızlık problemleri vs şimdi de var üç dört gündür ama hala olmadım olacak gibi de durmuyorum. Bunlar aynı zamanda gebelik belirtileri gibi ama midem bulanmıyor ya da başım dönmüyor vücudumda da belirgin değişiklik göremedim. Göğüslerim acıyor gibi ama o hastalandığımda da oluyor. Baya huzurum kaçtı. Buna benzer bir şey yaşayan var mı? Geç hastalanıp bu tür sorunlarla karşılaşan bunu merak ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
canım hamile olabilirsin. bence hemen bir gebelik testi al ve sonucu ögren eger hamileysen hemen cıkar zaten 6 gün gecmiş bu bayagı uzun bir süre ama stresten, hava değişiminden ve oruc tutmaktan da vücudunun dengesi degismis olabilir bekarsn sanrm hafife alma sonra cok gec kalabilirsin hemen bir test al ve yap canım gec kalma

X