sizce ihtimal var mı

fbsen

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2007
386
18
kızlar uzun bir aradan sonra merhaba,eşim askere gideceği için korunmaya başlamıştık,eşim geçen hafta askere gitti ve tabi biz korunduk ama geri çekme yöntemiyle... adetim 1 hafta gecikti,geçen hafta yaklaşık 3 gün süren bel ağrım oldu ama şimdi yok,dünden beri de göğüslerimde hassasiyet ve biraz basınç yaptığımda sızı var ama göğüs uçlarında hiç acı veya sızı yok,arada da mide bulantısı değilde sanki yediklerim boğazımdaymış gibi hissediyorum... evet esas soruya geliyorum geri çekme yöntemiyle hamile kalan var mı? bu yazdıklarımı yaşayıp hamile olduğunu öğrenen var mı?

malesef mi demeliyim yoksa ewetttt die sewinerekmi söyleöeliyim bilmiyorum ama var

şeker pembe bende sevinirmiyim üzülürmüyüm bilmiyorum... canım biraz daha açıklar mısın senin mi başına geldi

kızlar bana bir yol gösterin,böyle bir şey yaşayan var mı veya yakınlarından duyan :çok üzgünüm:

bende geri çekme yöntemiyle hamile kalan duymuştum yani sonuçta 1-2 damla kaçırmış olabilir,şans bu oda tutarmı tutar yani ama bu kadar endişelenceğine bi test al yap derim ben ......

Allah gönlüne göre versin inşallah......

canım hamiş olmak istemiyormusun sen benim bi kaç tanıdığım arkadaşım vr geri çekilmeyle hamiş kalan.hatta şimdi esprisini yapıyolar sen kazaya kurban gittin diye.üzülme sakın bak bu kadar hamiş olmak isteyen arkadaşlar var.allah verirse vardır bi bildiği.dr git bi kan yaptır için rahatlasın...

canım hem de çok istiyorum ama eşimi düşünüyorum,hamile isem eğer (inşallah) aklı hep ben de kalır zaten askerlik zor bi durum bi de bu üstüne gelirse... o da çok sevinir tabi ama kolay değil gurbette olmak,eli kolu bağlı... bu hafta sonuna kadar test için bekleyeceğim çünkü benim adetlerim pek düzenli değil,kendimi pek kaptırmak istemiyorum,hayırlısı ne ise o olsun senağlama

ya bu kadar dert edeceğine yaptır bir kan tahliliiiiiiiiiiiiiii

ya bu kadar dert edeceğine yaptır bir kan tahliliiiiiiiiiiiiiii

canım çok yoğun bir yerde çalışıyorum ve tek personelim yani izin almam mümkün değil ama bi kaç gün daha gelmezse idrar testi yapacağım,dün göğüslerimde acı vardı ama bugün yok,biraz karnımda gerginlik var sanırım adet olcam... amaaaan ne zormuş kadın olmak! fisfisfis

kızlar daha adet olmadım ama kırnımda gerginlik var :çok üzgünüm: akşam idrar testi yapsam çıkarmı acaba,8 gün oldu adet gecikmem... ya çok fazla ümtilenmek istemiyorum çünkü benim adet düzensizliğim var

8 gün olduysa idarda da çıkar ama en garantisi kan testi... bi çok kişi geri çekme yöntemiyle hamşi oldu... hayırlısı olsun..
ben de tam aksine neler yapıyorum bi bilsen hamiş olbilmek için...

8 gün olduysa idarda da çıkar ama en garantisi kan testi... bi çok kişi geri çekme yöntemiyle hamşi oldu... hayırlısı olsun..
ben de tam aksine neler yapıyorum bi bilsen hamiş olbilmek için...

canım Allah herkesin gönlüne göre versin,inşallah tüm isteyenler sağlıklı bebeklerine kavuşurlar... bakalım akşama bi yapayım testi büyük ihtimal negatif çıkar (sonuçta geri çekme yöntemi ) pek umudum yok aslında

tatlım geri çekilme yöntemiyle hamile kalan çok kişi var....
ve en garantisiz yöntemlerden biridir bu yöntem bide takvim yöntemi....
boşalmadan önce gelen sıvı bile hamiş bırakabiliyo....
hakkında hayırlısı olsun...
ve idrara testi yaparsan bence 8 günde sonuç alırsın....
adet düzensizliğin kaç gün geçer mesela.....

öle düşünme tatlım rabbim mucizelerle dolu...
inşallah bizede o mucizelerini bi gün gösterir........

çok doğru sölüyosun...
benim kuzen,boşalmadan önceki sıvıyla hamiş kaldı neden biliyoruz biliyormusun devamında prezervatif kullandı çünkü.. hatta kıza prezervatifle hamiş kalan hatun diye bi müddet takıldık

canim bence de en kesin cözüm test yapman...oooo simdiye kadar on kez test yapardin,sen kendini paraliyosun:)allah hayirlisini versin canim...

Geri çekme yöntemiyle tabiki hamile kalanlar var

Sen emin olmak için hemen test yaptır
Ben olsaydım şimdi çoktan yapmıştım :1rolleyes::1rolleyes:

Geri çekme yöntemiyle tabiki hamile kalanlar var

Sen emin olmak için hemen test yaptır
Ben olsaydım şimdi çoktan yapmıştım :1rolleyes::1rolleyes:

canım test yaptırdım,önce 2,63 çıktı 4 gün sonra bi daha yaptırdım 1'in altında çıktı tatlicadiarzu bu durumda hamile değilim ama geçen cumartesi yumurta akı gibi akıntı oldu yani ben daha yeni yumurtladım kafamçokkarıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…