SİZCE HANGİSİNİ ALMALIYIM?

Fikirler için teşekkürler.. 4 ve 2 numara ağır basıyor sanırım :) bende 4 ü daha çok beğendim..Bu arada kardeşim 25 yaşında ve bekar.sade ve şık şeyleri seviyor genelde....

Birde bu mavili olanları beğenmiştim..alttakide önceki modellerden...Renk olarak ve tarz olarak en çok kullanabileceği model hangisi olur sizce peki?

Sanırım 4 u beğendim..ama 2yi de beğendim

En sondaki cok sık

Renkleri pek beğenmedim ben baska yok mu acaba onlari da gösterseniz
Ama illa bunlarsa bence 4

2 ve 4 numara ikisi de çok güzel modellermiş.

2 numara fena değil.
swatch modellerine de bak istersen sağlam ve satış sonrası problem olduğunda hiç sorun yaşatmıyorlar.

Çoğunluk olarak biz kadınlar taşlı şeyleri severiz

Modellerin hepsi güzel ama renkleri hoşuma gitmedi.

3 ve 4, ikisini de çok beğendim

Başka secenek yok mu ben beğenmedim

Hepsi güzel ama 2 biraz daha tarz gibi..

kardesın yası cınsıyetı?

Ben 1 nolu olanı beğendim

4 !
Ama 2 de güzel

Bunlardan illaki birini takacaksam 1i seçerdim.
Asla seçmeyeceğim ise 2 numara.

Arkadaşlar 3 yeni model daha ekledim konu başında fotoları var..en çok beğenilen hangisi olursa onu alayım diyorum çünkü bana kalsa hayatta alamam kararsızlıktan :) ..yenileride katar mısınız yorumunuza rica etsem.teşk.

Yenileri de kattık içine :) şunu söyleyeyim hala dört numara favorim ama kişiye bağlı Kardeşiniz daha şık giyinen biriyse 4 numara daha spor giyimi seviyorsa lacivertlerin ikincisi diyorum :)

Ben yine 1 numara olanı beğendim canım ama sen kardeşinin tarzını az çok bilirsin,benim böyle bir saat almam gerektiği için onu beğendim.

4 veya 3

Saat bana spor bi aksesuar gibi gelir hep o yüzden taş ışıltı vs bana göre değil 5 güzel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…