sizce hamilemiyimdir?

mlhll2009

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2009
386
1
38
selam kızlar.allhım hepinizin bebeilerini sağlıklı bi şekilde kucağınıza almayı nasip etsin inş..

benim durumum komik biraz.doktora gitmek yerişne burdanda bi sorayım dedim. şöle başliim etrafımdaki arkadaşlarım aile dostalrımız herkes benim hamile oldugumdan şüphe ediyr göbeğim baya bi belli die.50 kilo bi bünyede o göbek abartı duruo :)son zamanlarda dikkatlerini çekmiş bide aşırı iştahlı ve çok yiiyormuşum.düşnünüce evet öyle.kilo almayada başladım 3 günde 3 kilo almışım 53 kiloya çıkmışım.neyse ben inanmasamda ısrarları üzerine gittim test yaptım daha idrarı damlatır damlatmaz tek çizgi çıktı.bunada inanmadılar kan testi yaptır diolar arkadaşım teste tek çizgi çıkıp 1 ay sonra kan testinde 2,5 aylık hamile oldugu çıkmıştı.
bende diorumki bulantım yok koulardan tiksinmyrm yani ne bilim göbeğim çıktı kilo aldm bide çok yiyorm die hamile olabilirmiyim bana saçma gelio.böle deyincede bulantı illa olcak die bişi yok üstüne adet görmüş olabilirsin diolar.
daha 3 aylık evlityim çok erken ve cesaretimde yok :KK43: ama olursada düşünmesi bile güzel eşim havaya bile girdi :)
sizcede saçma değilmi ?

canım valla sadece iştahın açıldı diye hamile olduğun söylenemez ama birazdaha bekle ve kan testi yaptır.:):emir_bebek:eğer istiyorsanda inş bebişin vardır

bende öle diyorumda ısrarla olduğunu söleip canımıda sıkıolar açıkcası.bide bunları dion çocuk sahibi tecrübeli insanlar olunca insanın kafası karışıo ne kadar bilgili bilinçli olsada.

istiyomuyum...bebekleri eşimle ben çok seviyrz aşırı hemde ama daha çok yeni evliyiz en fazla 2 yıl die düşünyrz ama tabi kısmet büyük konuşmamakk gerek :)

bunlar belirtimikiCADIARZU
adetin geciktimi eğer adet olamıyorsan ve şüpeliysen doktora gitmeni tavsiye ederim kan testinde mutlaka çıkar..
Söylemeden geçemiycem canım kilona dikkat et eğer hamile kalmadan önce şişersen hamilelikde seninin için ve bebğin için riskli olabilir..

X