Sizce hamilemiyim

sadrimerve

Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2013
4
0
Merhaba kızlar aranıza yeni katıldım.
bilgilerinize dayanaraktan bir konuda fikrinizi almak istiyorum. Eşimle bebek yapmaya karar verdik Dün gece ilişkiye girdik.Sabaha karşı saat 3 civarında lavaboya kalktığımda şeffaf sümüksü şekilde uzayan bir akıntı farkettim.Sizce bunun anlamı nedir. Daha öncede adet bitiminden hemen sonra ilk iki gün ilişkimiz oldu ogünden bugüne neredeyse sabahtan akşama kadar bulantılarım sürüyor.Fakat idrar testinde negatif çıkıyor.Kan testi yaptırmalımıyım sizce
yorumlarınızı bekliyorum kızlar:)

Adet tarihin gecikmeden hamileligini anlayamazsin erken sonuc ise kan testidir.... hahsettigin akinti esin korunmadigi icin gayet normal..

Adet tarihin gecikmeden hamileligini anlayamazsin erken sonuc ise kan testidir.... hahsettigin akinti esin korunmadigi icin gayet normal..

Adetim çok düzensiz tatlım 4 temmuzda birlikte oldum 5 temmuzda adet oldum her ay farklı oluyor Peki ilişkiden nekadar zaman sonra kan testi yaptırmalıyım

Adetim çok düzensiz tatlım 4 temmuzda birlikte oldum 5 temmuzda adet oldum her ay farklı oluyor Peki ilişkiden nekadar zaman sonra kan testi yaptırmalıyım

Kan testi icin iliski uzerinden 10 gun gecmesi gerektigini duymustum....

Hayirlisi olsun gec olsun guc olmasin......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…