sizce hamilemiyim?

TwoAngel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2012
51
0
ben bekarım adetim sürekli düzensiz gelir. ama bu ay erkek arkadasımla bırlıkte olduk. son adet gunum 15 şubat. o gunden berı hıc adet gormedım?
gebelık testı yaptım( certal ) negatıf cıktı
mıde bulantım bas donmem yok sadace
karnım adet gorecekmıs gbı agrıor 1 hftadır okdr? bıde beyaz akıntım oluyor?? ve idrarımdsa yanma sizce hamilemiyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
testler adet geçikmesinden iki gün sonra yapsan bile doğru çıkar yani 15 şubat son adetin hadi yumurtlamayı29 şubat 1 mart döllenme 15 mart 1 ay a kadar en geç 18 martta testte çıkardı nisan 10 dayız yok sanmam testi ne zaman yaptın canım.birde kafana takarsan iyice gecikir..tekrar test yap haber ver idrar yanmasından dolayıda gecikeceğini sanmam zaten düzensiz diyordun ama bir kere olduysa olduğu günün tarihine tam 5 hfta ekle 5 haftalık ken hamilrlik kesin kendini gösterir göstermezme hamile değildirsin

evde yapılan testlerle uğraşma istersen direk git kan yaptrı zaten varsa gebelik nuhakkak kanda çıkar.bu arada streste baya bi geciktiriyor regliyi.

testler adet geçikmesinden iki gün sonra yapsan bile doğru çıkar yani 15 şubat son adetin hadi yumurtlamayı29 şubat 1 mart döllenme 15 mart 1 ay a kadar en geç 18 martta testte çıkardı nisan 10 dayız yok sanmam testi ne zaman yaptın canım.birde kafana takarsan iyice gecikir..tekrar test yap haber ver idrar yanmasından dolayıda gecikeceğini sanmam zaten düzensiz diyordun ama bir kere olduysa olduğu günün tarihine tam 5 hfta ekle 5 haftalık ken hamilrlik kesin kendini gösterir göstermezme hamile değildirsin

testı 9 nısan da yaptm dırek cıktı tek cızgı.( bılmıorum hala gelmedı artık sancım agrım ıdararda yanma yok tarlusal da kullandım gelsn dıe ılac bugun bıttı. oyle bakalm beklıycem olmadı hfta snu bır test daha yapıcam

yok korkma değildir sin ben kızıma 7 ağustos son regli günümdü eylül 9 da hamilelik testi yaptırayım dedim eczanedeki 1 gün geçse bile çıkar demişti almadım hastahanede yaptırdım o başka ama evdeki testlerde de çıkar yani senin 2.5 ay olmuş artık yarın yap bir negatif çıkar bak görürsün moralini bozma sen yinede allah tan tövbe dile dua et

sende kafayı yemıssınn hayırlı olsun:KK36::KK53:

sorunlu gbı davranma yorum yapıcaksan da dalga gecme ınsan olllll:KK20:

al benim kafadan biri daha:))
bende yazıcaktım ama dedim hiç uğraşmıyım,ama mesajı görünce beğenmeden edemedim doğrusu

stresten dolayı regl gecikmesi yaşıyorsundur ve muhtemelen idrar yolu enf geçiriyorsundur. yaşamış olduğun akıntı da genital bölgenin temizliğine dikkat etmemenden kaynaklı olabilir ya da yumurtlama günlerinin habercisidir...

ne diyeyim daha yani zaten şubat ayından bu yana beklediysen ve hala gidip test yapmadıysan bize de dicek bir şey yok... Allah Akıl Fikir versin diyorum

stresten dolayı regl gecikmesi yaşıyorsundur ve muhtemelen idrar yolu enf geçiriyorsundur. yaşamış olduğun akıntı da genital bölgenin temizliğine dikkat etmemenden kaynaklı olabilir ya da yumurtlama günlerinin habercisidir...

ne diyeyim daha yani zaten şubat ayından bu yana beklediysen ve hala gidip test yapmadıysan bize de dicek bir şey yok... Allah Akıl Fikir versin diyorum

evde test yaptım negatıf cıktı.

X