sizce hamilemiyim?

MaviEge

DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2008
4.520
37
merhaba arkadaşlar. ben 3 sene önce 10 haftalık bebeğimi kalbi durduğu için kürtajla aldırmak zorunda kaldım çok acılar çektim. sonra eşimle bir kerelik birliktelikten sonra hamile kaldım ve kızım şuanda 2 yaşında.allah bağışlasın.ikinci bebek düşüncesi ile bu ay 2 kere korunmadık ,çok zor olucak dedik ama benim memurluğa girme olayım olduğu için yapmaya karar verdik. benim gene aynı belirlerim var. üşüyorum,midem aşırı bulanıyor,.öğürüyorum,başım dönüyor,uykum var sürekli yorgunum ve iştahsızım. idrar testi yaptım adetimden önce - çıktı ama adetim artık6 gün geçti.yarına randevu aldım kan testi için.bakalım. bu sabah 1 damla kahverengi leke oldu. sizce durumum ne? göğüslerimde acıyor. hamileysem eğer,hesabıma göre 4 haftalık.leke de normal diyor nette. ama korkuyorum ilk bebeğimdede olmuştu, ama onu kaybetmeden önce kanamam lekeden çoktu.bu sabahki sadece 1 damla.kahverengi. bir ande düşündüm ço zor olcak araları 3 yaşa yakın olacak ama,kızım çok hareketli, aileler uzak. eşim denizci sürekli askeri görevlerde.ilk defa bu sene görevlere gitmeyecek o yüzden istedik olsun diye. hayırlısı.yarın sonucu yazarım mutlaka.

canım yarın doktora gitcekmissin zaten hamileysen muhtemelen folikasit,progesteron verip yat dinlen dicektr.bi damla lekeyle bebk kaybedilmez,,hamilelikte lekelenmeyi normal karşılayabiliyolar, bi fincan taze kana kadar normal diolar.. ama tabi doktora mutlaka git..Rabbim gönlüne göre versn umarım hamilesindr

hakkında hayırlısı olsun cnm .

sabaha kadar 1 damla kan daha geldi kahverengi ama adetim yok . erteledim yarın gidicem doktora.kızım da uyanmadı zaten. bekliycem bugünde gelmezse bakalım artık.

arkadaşlar lekelenmem arttı sanırım adetim gelicek.hayırlısı artık.kısmette ne varsa o zaman olur.allah isteyen herkese versin.

X