sizce hamilemiyim???

sinem25

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2008
1.781
4
ben 2 ay prengy klomen tedavi görmüştüm sonuş negatifti,cok yıkıldım.bu ay dr gitmedim.

14 şubatta regl oldum genelde günümden,önce olurdum 5,4,3 hep degişirdi,adet günlerim 3 gün geçti hala olmadım.dün idrar testi yaptım 2.çizgi silikti daha dogrusu ilk yaptıgımda belirgide 15 20 dk sonra kayboldu.acaba hamilemiyim. belirtileride bulantı oldu dün akşam inanımaz baş dönmesi oldu yemek yadim cok kötü oldum.yarın sabah tekrardan test yapıcam.
hıı bu ay 2 kere sogan kürü yaptım o yapmaz heralde bunu uygulayanların gecikmesi oluyomuş diye duydum.ben 2 gün yaptım oda 2. gün yarım bardak icemedim bırakdım ondan olurmu acaba???

tebrikler çok büyük ihtimalle hamilesin. ikinci çizgi silik de olsa çıkmış. şimdi kan testi yaptırmalısın emin olmak ve beta hcg değerini öğrenmen için hadi hayırlısıyla kucağınada alırsın inşallah

canım benim yeğenimde yaptı soğan kürü geçtirdiğini değil düzenlediğini söyledi sanırım hamilesin istersen sen kan testi yaptır biran önce

hamile olma olasılığın çok yüksek hayırlısı olsun canım inşallah Rabbim gönlüne göre verir. Bu arada arkadaşlar şu aşağıdaki bebişlerinizin haftalığını gösteren şeyden ben de istiyorum nasıl yaptınız onu???

teşekür ederim arkadaşlar yarın idrar testi yapıcam daha sonrada kan testı bıraz beklemek istıyorum hayalkırıklıgına ugramak istemıyorum cok kötü bişe sabırla beklıyorum ne olur dua edin

canım büyük ihtimalle hamilesin,çizgi silikse bile hamilelik kesin..tebrikler:)

yarın sabah idrarıyla tekrarla bakalım cnm nasıl sonuç verecek
bazen yanılma payı olabiliyor bu tür kitlerin
bende de pzoitif çıkmıştı fakat kanda negatif çıktı
eşimede söylemiştim
üzüldüm sonra

arkadaslar bende araniza yeni katildim bende en son 19 subatta regl gordum ve hala olmadi test yapmadim kendimi garip kotude hissetmiyorum hamile degilimdir degilmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…