Sizce hamilemiyim

aayaegullll01

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2023
1
0
24
Merhabalar 6 şubatta adetim başladı 10 şubatta ilişkiye girdim adetim bitmiş zannediyordum ilişki sırasında çok az miktarda kan geldi ilişkinin başında korunmadan çok az birşeyler yaşadık daha sonrasında kondom kullandık fakat herhangi bir içe meni gelme durumu olmadı ilişkiden 30-40 dakika sonra ella hap kullandım. 6 martta adet olmam gerekiyordu fakat adetim 15 gün gecikti 6 mart öncesinde başım ağrıdığı için 1 kutu dolarex kullandım. Adetimin gecikmesinin 6. Günü idrar ile gebelik testi yaptım 2 adet negatif çıktı ikiside. Adetimin gecikmesinden 12 gün sonra tekrar idrar ile gebelik testi yaptım erken gebelik testlerinden tekrar negatif çıktı ella hap, ağrı kesici ve stres bu ay yumurtlamamamı mı sağladı acaba yorum yaparmısınız lütfen sizce hamilemiyim çok stres yapıyorum.

Değilsinizdir

12 gecikmiş negatifse değilsinizdir ilaçtan olabilir psikolojik olabilir çünkü korkmussunuz zaten adet döneminde yumurtlama olacağınıda düşünmüyorum tabi kaderde varsa yaşanır ama çok zor bir ihtimaldir bence kadın doğum uzmanından adet olmak için ilaç kullanabilirsiniz

Merhaba bi hafta önce pembemsi akintim geldi sonra khavrengiye döndü 1-2 gun surdu oyle test yaptim tek cizgi cikti sonra reglm geldi 2 gun surdu gecti bitti iliskiye girdikten sonra kanama cogaldi dün bi kesildi bi geldi kanamam sonra kahverengiye döndü bugün de kahvrengi lekenlenmem geliyor ne olabilir acaba

Kan verdiniz mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…