SİZCE HAMİLEMİYİM

nur3421

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2022
10
0
29
Arkadaşlar lütfen bana yardımcı olun 1.5 ay önce adet gecikmem oldu stresten söktürü kullandım 3 gün ve adet oldum. Bebek düşünüyoruz günleri değerlendirdik ve şuan adet günüme 4 gün var ve 4 gündür de lekeleme tarzında kanamam var yerleşme kanaması daha az sürmez mi peçeteye geliyor ama pede bulaşmıyor kasıklarımda hafif ağrı ve göğüslerimde çok hafif dolgunluk ve ağrı var sizce hamile olabilirmiyim test için erken diye düşünüyorum yada farklı bir şey olabilir mi bu durumu yaşayan varmı lütfen yardım edin.

Testi denemeseniz bilemeyiz ki yerleşme de olabilir adet sokuluyor da olabilir bi test yapın varsa zaten cikacaktir

Erken gebelik testi yapabilirsiniz benim 6 gün var Di yaptım pozitif cikti

Testi denemeseniz bilemeyiz ki yerleşme de olabilir adet sokuluyor da olabilir bi test yapın varsa zaten cikacaktir

Negatif çıkmasından korkuyorum sanırım biraz daha bekleyeyim olmadı daha önce kimyasal gebelik geçirdim

Birer gün arayla erken gebelik testi yapın derim, benim de öyle olmustu 5 haftalık gebe olduğumu öğrendim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…