sizce hamilelik olabilirmi?

birgxuxl38

biricigim benim
Kayıtlı Üye
7 Mart 2008
1.423
7
37
iyi geceler arkadaslar fikrinize ihtiyacim var..
bende iki gündür midemde batmalar oluyor bi anda agri giriyor 2-3 gündürde gögüslerimde cok agri var . cok sizliyor ve arada bir kasiklarimda agri var ve sanki sol tarafimda bazen birseyler kalp atisi gibi atiyor cok az ama
sizce bütün bunlar ne olabilir `?adetime daha 1 hafta var..

beni en cok midem rahatsiz ediyor bi anda sanci giriyor 1dk olmadan geri geciyor agri
neden böyle oluyor acaba

hamile oldugunu anlamak icin 1 haftayi beklemen lazim herkese gore degisebiliyor belirtiler insallah hamilesindir adetin gectigi gibi hemen bi test yaparsin

Arkadaşım bence adetinin geçmesini beklemelisin.inşallah hamilesindir cnmm

Arkadaşlar çin takvimini duydunuz mu yada bakıp doğru çıkan var mı?

cnm benim birkaç tanıdığımın tuttu ama bu bir olasılık bence tutabilirde tutmayabilrde..bana tutanlar denk gelmişte olabilir..
Herşeyi bilen veren Allahtır sonuçta..

Çin takvimi bazılarında tutuyor ama bence tesadüf benim çin takvimine göre erkek olmam gerekirdi tutmuyor yani ama kardesimde tutuyor Allah bilir sadece canım onlar sadece hamilelik eğlencesi

arkadaşlar çin takvimi genelde tutuyor ama nasıl kullanacağınızı bilmeniz gerekiyor çin takvimine göre cinsiyet belirlemeniz için önce çin takvimine göre yaşınızı hesaplamalısınız çünkü bizim kullandğımız yaş ile karşılaştırırsak olmuyor doğru sonuçlar için yaşınızıda ona göre hsplamalısınız
ama herşeye rağmen ne kadar hesaplarsak hesaplayalım allah istedikten sonra her şey değişebilir....

Teşekkür ederim tabi allah bilir. Benimde tutan da var tutmayada merak.cinsiyeti erkek verir bilemedim bende

Arkadaşlar merhaba günaydınlar...
Benim adetim son 4 aydır 19-15-15-19 diye ay ay düzenli geliyordu. Eylül ayının 19/20si arası adet olmam gerekiyordu ve 14 gün oldu
2 günde bir evde idrar testi yapıyorum ama sonuç negatif 5 gün önce kan testi yaptırdım negatif ama doktor rahim duvarında kalınlaşma var dedi 10 gün bekle adet olmazsan 10 gün sonra gel dedi daha 6 gün var doktora gitmeye ve ben evde her dakika aklımda olan soru ile baş başayım acaba hamile miyim? Karnımda çok fena bir ağrı var batma gibi birşey batıyor sanki karnımda sabah öğle akşam midem bulanıyor birşey yiyemiyorum bugünde test yaptım negatif acaba tekrar gitsem mi doktora bilemedim doktor kovacak artık beni :)
Sizce bu kadar gecikmenin sebebi ve bu rahim kalınlaşması gebeliğin habercisi mi ? Düşüncelerinizi merak ediyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…