sizce hamile olma ihtimalim nedir bunlar belirtilerim ...

nqhn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2011
180
1
- Adetimde bugünle birlikte 5 gün gecikme var SAT tarihi 8 Temmuz 2011'di
- Gecikmenin 2. günü test yaptım negatif çıktı ama bazı arkadaşlar geç döllenme yada erken gebelik varsa çıkmayabilir dediler
- 1 haftadır bel ağrısı var
- son 2 gündür hazımsızlık ve karın ağrısı var
- mide yanması var ki ben bunu oruca bağlıyorum
- beyaz ve bazen şeffaf renkte kokusuz akıntı
- Gögüslerimde çok nadir batma oluyo ve koltuk altlarımdan göğüsüme gelen yeşil damarlar oluştu şimdiye kadar hiç fark etmemiştim
bu belirtilere göre hamile olabilir miyim ? Lütfen bilgisi olan paylaşabilir mi?

Son düzenleme:
gidip kan testi yaptırırsan kesin sonuç alırsın belirtiyle filan da uğraşmazsın

gidip kan testi yaptırırsan kesin sonuç alırsın belirtiyle filan da uğraşmazsın

kan testi yaptırmak kesin sonuca çare biliyorum ama ben daha önce bu durumu yaşayıp hamile olan var mı diye öğrenmek istemiştim

Cnm benimde tam tersi 5 gün önce oLdu ama adet gibi deil hafif kanama şekLinde doktora gittim bişe çıkmadı..
ßu ay çOğu bayanLAr öLe oLmuş yani adetLeri hep şaşmış ya gününden önce ya sonra oLmuş..
OruCa bağLioruz vücut dengesi değişio havaLArda birden serinLedi bunLar etkiLeyebiLio adetimizi...
GöğüsLerde damarLaşma öLe hemen oLmuo cnm biLdiğim kadarıyLa göğüsLerde batma deiLde şişkinLik ağrı hatta göğüs uçLarında çok ağrı oLurmuş..
Yani kendini çok kaptırma die söLüorum bunLar psikoLojikde oLabilir..
Ama 5 gün geÇmiş test yaparsan çıkar..
Taßi temennim inş hamiLEsindir cnm..

canım pazartesiye kadar adet olmassan tekrar idrarda bak istersen 7gün olmuş olur varsada çıkar zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…