Sizce Hamile olabilir myim ?

VioIet

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2010
5
0
Merhaba arkadaşlar ben bundan yaklaşık 7 hafta önce sözlümle çok kısa bir süre ilişkide bulundu :KK43: keşke bulunmaz olsaydım :KK43: aslında tam bir ilişki değil bakireyim halen bir boşalma falanda olmadı ama prostat sıvısı mıdır zevk suyu mudur her neyse bunun içinde az miktarda sperm olduğunu öğrendim :S vajinal bölgeme temas etmiş olabilceğinden korkuyorum :KK43: ilişkimiz adetime 15 gün kala olmuştu. 15 gün sonra normal adetimi oldum, fakat 10 gün sonra bir daha adet oldum doktor artık ayın 10 unda değil 20 sinde olacağımı söyledi :S bende bu 2. adetten yaklaşık 10 gün sonra 2 farklı marka idrar testi uyguladım ikiside negatif çıktı. 1,5 ay hiçbir şikayetim olmadı ama 1,5 ay sonra mide bulantısı ve baş dönmesi şikayetiyle hastaneye gittim :S orada hailelik şüphesi duyduğum anlatmadım doktor kan testleri yaptı ve sedimantasyon yüksekliği ve anemi olduğunu, kendime daha iyi bakmam gerektiğini söyledi ve yaklaşık 3 tane ilaç almamı söyledi. Ben çocukkende aynı şey olmuştu sedim ve anemi yüzünden hastanede kalmıştım. Şimdi eskiye göre daha iyiyim başım dönmüyor ama hala biraz bulantım var çok zorlarsam kusuyorum :S sizce hamilelik riskim var mı :S yoksa boşuna mı endişeleniyorum :S şuan kafam taşlara vuruyorum keşke hiç ilişkiye girmeseydim diye :KK43: nolur yardım edin kızlar ne yapmalıyım :S

hamile değilsin bence bu aşamaya kadar çıkardı,testti,doktordu.

Doktora gitmişsiniz 2 kez adet görmüşsünüz...
Daha nasıl hamile olabilirsiniz ki...

Doktora gittim ama duyduğum kadarıyla hasta istemediği sürece doktor hCG ölçümü yapmıyormuş :S Bende doktora gebelik gibi bir kaygım olduğunu söylememiştim :/

hiç zannetmiyorum hamile olduğunuzu.
geri çekilmeyle korunan bi ton insan varken, siz ilişkiye bile girmemişsiniz.
ayrıca adet görmüşsünüz de..
ohoo yani.

doktor hamilesin demese bile üstüne 2 kere adet olmuşsun...ayrıca kahvekolik in dediği gibi geri çekilmeye krunan çok insan var....içini ferah tut...hamile kalmak öyle kolay bişey değil..kovayla boşaltsanda olmayınca olmuyorkaydirigubbakcemile3

kızlar bulantılarım çok arttı :S biraz fazla kaçırsam kusuyorum midem berbat durumda :S sizce bu doktorun dediği sedim yükselmesi ve anemiden midir :S bunların hepsi gebeliğe falan bağlı olabilir mi acaba :S

canım burda kadınlar nerden bilsin doktora gitmişsin hamilesin dememiş hala tedirginsin
madem böyle korkun var yapma birdaha

zatn birdaha asla yapmam dersimi aldım ben :S bu korkuyu bir kere yaşadıktan sonra .. :S

Yok canım daha neler. Hiç kafanı yorma böyle hamile kalırsan bize de haber ver . İnsana hep öyle geliyor bekarken sanki ilişkiye girdigin her ay hemen hamile kalacakmıssın gibi ama öle olmuyor işte. canım hiç korkma hamile kalman bence imkansız zaten adet de görmüşsün.

X