Sizce hamile miyim?

lluvia87

Guru
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2012
1.737
1.468
Arkadaslar merhaba,

Reglim üç gün gecikti.Ben bu gecikmeyi kalp çarpııntısı yaptığı için 5 gün kullanıp bıraktığım yasmin'den sonra, çekilme kanaması yasadığım için adet döngüm kaydı diye yoruyordum.Tabi biz çalışmalara da başlamıştık bu ay ama olmaz diye düşünüyordum.Ancak ne hikmetse sürekli kasık ve belde ağrı,hatta çok az da olsa kasıklarda karıncalanma sürekli bir yorgunluk hali hissediyorum.Ben de bu sabah dayanamadım önce normal gebelik testinden yaptım belli belirsiz bir çizgi var ama neredeyse hiç belli değildi.Sonra da certain erken gebelik testini yaptım fotoğrafı eke koydum ikinci çizgi belliydi.Sonrasında şok içindeyim tabi ne yapayım diye düşünürken koşa koşa sağlık ocağına gittim kan testi verdim ama yarın öğleden sonraya kadar sonucu öğrenemeyeceğim.Fiotoğrafa bakarak bana yorum yapabilir misiniz arkadaşlar? Değerli yorumlarınıza çok ihtiyacım var.:18:

Eklentiler

• $photo.jpg
    $photo.jpg
    17,7 KB · Görüntüleme: 106
Muhtemel hamilesin cnm geç döllenme olabilir gozunaydin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kizlar insallah diyorum :-) coook tesekkur ediyorum.Allah isteyen herkese nasip etsin.Gec dollenme olunca ne oluyor peki?Kan testinde sonuc cikar herhalde degil mi?

X