sizce hamile miyim?

pembepatron

Guru
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2008
5.814
76
kızlar
korunmayı yeni bıraktık.ilk bebeğimizi istiyoruz.doktora gittiğimde yumurtalığımda 6,5 cm kist buldu ancak tedaviye başlamadı ameliyata da gerek görmüyorum dedi.geçen ayın 10unda adet oldum.19-23nisan yumurtlama günlerimdi.bugünlerde gereken yapıldı.Şeniz
bugün ayın 10u normlade adetim düzenlidir.ancak 2 gün gecikti olmadım.dün test yaptım negatif çıktı,sizce hamilemiyim,olmayı çok istiyorum.:Saruboceq:

cnm inş. hamılesındır bir kaç gün daha bekle bence kanda test yaptır çünkü kiminin idrar hemen çıkmıyor.. gögüslerinde falan hassasıyet varmı erken belırtıler yaşıyorsan büyük bir ihtımalle hamılesındır inş...

canım inşallah hamilesindir ama hiç bir belirtin olmyabilir eğer geç döllenemyse yaklaşık bir 10 gün daha idrar testinde çıkmaz onun için bence sen biirkaç gün daha bekle ve kan testi yaptır Rabbim gönlüne göre versin

hamile olsan bile idrarda 2 günde çıkması zor güzelim,inş hamilesindir,ama sen kendini herşeye hazırla yinede.

inş ööylesindir, bende bişe sorucam daha forum açmayı bilmiyorum. ilişkiye girmeden sperm bulaşarak hamile kalınabilirmiki?? ilşkiye girmedim fakat 5 gündür bi miğde bulantısı ve yorgunluk var üzerimde,bu şekilde hamile kalan varsa ve bana yazarsa sevinirim
bide adet günüm 2 gün geçti, acilen cevaplarınıza ihtiyacım var

kızlar
korunmayı yeni bıraktık.ilk bebeğimizi istiyoruz.doktora gittiğimde yumurtalığımda 6,5 cm kist buldu ancak tedaviye başlamadı ameliyata da gerek görmüyorum dedi.geçen ayın 10unda adet oldum.19-23nisan yumurtlama günlerimdi.bugünlerde gereken yapıldı.Şeniz
bugün ayın 10u normlade adetim düzenlidir.ancak 2 gün gecikti olmadım.dün test yaptım negatif çıktı,sizce hamilemiyim,olmayı çok istiyorum.:Saruboceq:

korunmayı bıraktık derken d.kontrol hapını mı bıraktın..öyleyse adetin gecikebilir..ben ilk bıraktığım ay 50 gün sonra adet oldum..-tatlicadiarzu-

slm benim adetim 9 gün gecti 6. günümde idrar testi yaptım ama negatif cıktı bazı kişilerde idrara gec gecermiş 16. günde faln die duymustum ne yapmam lazım beklemelimiyim ** bu arada hamileiğin mide bulantısı dışında bütün belirtilerini yaşıyorum :)) fikir werirseniz sewinirim...

X