Sizce hamile miyim ? Nolur yardım edin

senamia

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2024
21
4
2 yıldır istiyorum ama olmuyor. Adet düzensizliğim de yok aksine çok düzenlidir. Ama ilk defa 6 gündür adetim geçti, göğüslerde hassasiyet var, karnıma hafif kramplar giriyor, burnum tıkalı, karnım 4 aylık hamile göbeği gibi çok şiş ve sert belirtiler sadece bunlar ama mide bulantım yok, yorgunluğum yok, yerleşme kanamam yok. Test yapmaya korkuyorum tekrar negatif görürsem ömür boyu hayata küserim lütfen fikir verin sizce hamile olabilir miyim?

6 gün gecikmeniz var. Test yaparsanız belli olur büyük ihtimal. Pozitifse ne güzel. Negatifse de hayata kusecek kadar üzülmek yanlış. Hayatta bu derece anlam yukledigimiz ne varsa imtihanimiz oluyor. Biraz sakin olup akışa bırakmak lazim. Bu ayda olmadı diyelim bu sonraki aylar olmayacağı anlamına tabiki gelmiyor. Neden hayata kuselim ki? Ben de iki yıldır istiyorum Allah belki verecek belki de vermeyecek bunu bilemiyorum. Verirse hayırlı görmüştür vermezse de yine hayırlı gördüğü içindir diye düşünüyorum. Beklemek zor, üzüntü normal. Ama hayat kusulmeyecek kadar da güzel... Herşey gönlünüzce olsun. İnşallah pozitif sonucu en kısa zamanda hayırlısı ile alırsınız.

Hayatta bu derece anlam yukledigimiz ne varsa imtihanimiz oluyor…
Gerçekten böyle düşünüp anlam yüklemeyi engelleyebiliyor musunuz? Ben hep bunu düşünürüm ama bunu düşünüp daha çok anlam yükler, kahrolurum.
Hayat enerjinize, teslimiyetinize hayran kaldım

Güzel düşünceniz için teşekkür ederim. Yüreğinize inşirah ferahlığı diliyorum.Ben gönlümü yormayı sevmiyorum. Üzülmem gerekirse üzülürüm, ağlamam gerekirse ağlarım. Duygularımı bastirmiyorum. Ama uzun sürelerce hayatı kendime zehir edecek kadar birşeylere tutunmayı manasız buluyorum. Yaraticim tarafindan birşey benim icin takdir edilmişse zamanı gelince olacak, takdir edilmediyse kendimi harap etmem bana ne kazandıracak diye düşünüyorum. Çökmüş bir psikoloji, melankolik ruh hali bende olanı da alıp götürecek..

Son durum nedire

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…