Sizce hamile değil miyim?

MFN84

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2012
168
0
Merhaba kızlar bu ay yumurtlamam gecikti uzayan akintinin gelmesinden yani yumurtlamamin üzerinden 5 gun gecti dun bı damla kahverengi leke geldi bugun test yaptım negatif sizce hamile değil miyim yoksa cok mü erken.. Allahım sen hayırlısını ver..

Merhaba kızlar bu ay yumurtlamam gecikti uzayan akintinin gelmesinden yani yumurtlamamin üzerinden 5 gun gecti dun bı damla kahverengi leke geldi bugun test yaptım negatif sizce hamile değil miyim yoksa cok mü erken.. Allahım sen hayırlısını ver..

yumurtlama daha 5 gün önce olduysa daha cok erken, test yapsan bile hamile olup olmadigini göremezsin. Yumurtlama tarihinden iki hafta sonra anca görebilirsin hamile olup olmadigini. Reglin ne zaman olacakti?

yumurtlama daha 5 gün önce olduysa daha cok erken, test yapsan bile hamile olup olmadigini göremezsin. Yumurtlama tarihinden iki hafta sonra anca görebilirsin hamile olup olmadigini. Reglin ne zaman olacakti?

Polikistigim olmam gerekenden altı gun sonra yumurtladım ama yumurtladigim gunü kesin olaerak biliyorum hiç yanılmadım bat 24 Temmuz ama dun bı damla kahverengi leke geldi sizce o tutunma kanaması olabilir mı ? Tutunma kanaması ise test neden negatif cikti anlayamıyorum :KK43:

Polikistigim olmam gerekenden altı gun sonra yumurtladım ama yumurtladigim gunü kesin olaerak biliyorum hiç yanılmadım bat 24 Temmuz ama dun bı damla kahverengi leke geldi sizce o tutunma kanaması olabilir mı ? Tutunma kanaması ise test neden negatif cikti anlayamıyorum :KK43:

Yumurtlama tarihin ne zamandi onu anlayamadim?

normalinde reglin ilk gününden itibaren 14üncü gün +-2 gün yumurtlama oluyor. Ve o günlerde iliskiye girersen, 2 hafta en azindan beklemen lazim bi gebelik testi yapmak icin, yoksa daha cok erken olur. tutunma kani olabilir ama daha erken oldugu icin test negatif cikabilir. Bir kac gün daha bekle sonra tekrardan test yap.

hcgnin anne kanında tespit edilebilir düzeye gelmesi, embriyonun rahime yerleşmesiyle başlar. Sizde yerleşme kanaması olduysa şayet, 3-4 güne kanda tespit edilebilir ancak. idrarda çıkmaz henüz. bikaç gün bekleyip erken gebelik testide yapabilirsiniz. fortel marka. doğru sonuç veriyor. üstelik diğer gebelik testlerinden 1 hafta önce öğrenebiliyorsunuz.

X