Sizce gebelik olabilir mi

Klistooo

Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2024
114
14
26
23 24 günde bir değil oluyorum yani yumurtlama günüm 10.gün
ilk kez yumurtlama gününde ilişkiye girdik içime boşaldı sonraki 2 3 günde aynı şekilde bolca hametan sürüp yapmıştık onlar spermleri tutuyor diye biliyorum
Daha reglime 6 7 gün var sizce hamilemiyim

Hametan fikrini kim verdi? Merak ediyorum gerçekten, rahime vajinaya zarar vereceği ihtimali hiç aklınıza gelmedi mi?

Zararlı mı ? Ben ilişkiden korktuğum için sürdüm
Spermlerin rahme daha kolay şekilde ulaşmasını sağlayacak kayganlastirici veya nemlendirici jeller var. Doktorunuza danışarak bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Hametan vajina florasını bozabilir ve sadece cildimize kullanabileceğimiz bir kremdir. Aynı zamanda hametan iceriği spermlerin hareketliliğini kisitlayabilir. En iyisi doktora danışmak

Spermlerin rahme daha kolay şekilde ulaşmasını sağlayacak kayganlastirici veya nemlendirici jeller var. Doktorunuza danışarak bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Hametan vajina florasını bozabilir ve sadece cildimize kullanabileceğimiz bir kremdir. Aynı zamanda hametan iceriği spermlerin hareketliliğini kisitlayabilir. En iyisi doktora danışmak
Ben hamile kalmak için sormadım da Ahmetcan spermin ulaşmasını zorlaştırdığı içimin hamilelik şansım düşük mü yani

Ben hamile kalmak için sormadım da Ahmetcan spermin ulaşmasını zorlaştırdığı içimin hamilelik şansım düşük mü yani
Sadece kisitlayabilir diye düşünüyorum gebelikten korunmanizi sağlamaz. Yani hamile olabilirsiniz. Gebelik istemiyorsanız daha kesin korunma yöntemleri denemelisiniz

Yaa
Sadece kisitlayabilir diye düşünüyorum gebelikten korunmanizi sağlamaz. Yani hamile olabilirsiniz. Gebelik istemiyorsanız daha kesin korunma yöntemleri denemelisiniz
valla 13 14 ü gibi regl olucam heyecan ve panikle bekliyorum. Bugündw stresten akşam midem bulanmaya başladı

23 24 günde bir değil oluyorum yani yumurtlama günüm 10.gün
ilk kez yumurtlama gününde ilişkiye girdik içime boşaldı sonraki 2 3 günde aynı şekilde bolca hametan sürüp yapmıştık onlar spermleri tutuyor diye biliyorum
Daha reglime 6 7 gün var sizce hamilemiyim
Hametan felan vajinanın ph dengesini bozabilir. Jel gibi birşey kullanmak istiyorsanız illa bir gebenin günlüğü diye bir sayfa var ordan jel almıştım ovulasyon testi ile şuan 7 aylık hamileyim. Vesile olduğunu düşünüyorum ben. Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah

X