Sizce gebelik belirtisimi

Surayaldz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2024
80
21
23
Kızlar biz eşimle 16 sında korunmasız ilişki yaşadık şuan reglime 3 gün var ara ara gelip giden kasık ağrım var sık idrara cikiyorum geceleri bile çıktığım oluyor göğüs ağrım 1 hafta önceden başladı ayırt edemiyorum regl belirtisimi sizce

Kızlar biz eşimle 16 sında korunmasız ilişki yaşadık şuan reglime 3 gün var ara ara gelip giden kasık ağrım var sık idrara cikiyorum geceleri bile çıktığım oluyor göğüs ağrım 1 hafta önceden başladı ayırt edemiyorum regl belirtisimi sizce
Hamilelik olabilir göğüs ucu ağrıyorsa özellikle göğüsten ziyade. İdrarda önemli ama mevsim geçişlerinde olabiliyor

Eklentiler

• 1000016809.jpg
    1000016809.jpg
    105,6 KB · Görüntüleme: 28
Benimde 16sıydı büğün adet günüm hala olmadım beyaz akıntı var sadece

Merhaba hayırlı olsun öncelikle rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. Ben bir şey soracağım idrar renginizde herhangi bir değişiklik gözlemlediniz mi? Ben de şüpheleniyorum idrarim çok parlak sari acik sari değilde parlak bir sari

Kızlar sizce gebelk varmı daha kaç test yaptım hep böyle cıktı

Eklentiler

• IMG_9465.jpeg
    IMG_9465.jpeg
    60,8 KB · Görüntüleme: 23
Merhaba hayırlı olsun öncelikle rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. Ben bir şey soracağım idrar renginizde herhangi bir değişiklik gözlemlediniz mi? Ben de şüpheleniyorum idrarim çok parlak sari acik sari değilde parlak bir sari
Açık renk şuan canım sık idrara cikiyorum

X