Sizce erkenmi test yaptım ?

Lindsay

Guru
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2008
108
22
40
adetime 3 gün varken dayanamayıp test yaptım. ve sonuc negatif. eger gebelik olsaydı cıkması gerekırdı dıye düşünüyorum cünkü 5 gün once ogrenenler bile olmus. simdi adetım 1 gun geçti bekleyımmı napıyım sizce?

adetin geçtiyse kan testi yaptıra bilirsin kesin sonuç verir hadi inşallah hamişsindir

Adete üç gün kala gebelik olsa ile çıkmayabilir. Erken yapmışsınız biraz. Şimdi gecikme varsa kan testi yaptırın. Çünkü evde yapılan idrar testleri gecikme durumunda bile bazen göstermeyebiliyor gebeliği nadir de olsa.

Ben iki gün geçince yapmıştım evde yapılan testlerden bence yap varsa da silik çıkması lazım ama herkesin bünyesi farklı benim bi arkadaşımın 13 sonra çıkmıştı idrar testlerinde bence yine de yap..

Benim arkadaşım 4 gün gecikmeyle test yaptı negatif çıktı.Israrımız üzerine kan verdi.Sonuç pozitifti.Yeniden deneyin isterseniz.Hatta kan verin bence.

kan testı için merkeze gutmem gerek . herzaman fırsatımız olmuyor.. 1 gun gecti yıne test yaptım az evvel yıne negatif. sanırım adet olmazsam kan testı yada bı en az 10 gun beklemem gerekıcek.. ama umudum yok yınede

Canım hayırlısı olur inş hakkında.
Sonuç ne olursa üzlmemeye çalış.
Önümüzde daha zamanımız var.
Tek şansımız bu ay değildi unutma tamammı?
İnş hamilesindir diliyorum.

kızlarrr idrar testinin negatif çıkınca yanılması yüksek ama pozitif çıkmasında yanılma olmuyor,canım 2 gün yada 3 gün daha geçsin tekrar test yap çıkmadıysa halada adet olmadıysan kanda baktır

Canım hayırlısı olur inş hakkında.
Sonuç ne olursa üzlmemeye çalış.
Önümüzde daha zamanımız var.
Tek şansımız bu ay değildi unutma tamammı?
İnş hamilesindir diliyorum.

TŞK ederim oyle cnm moral bozmamak gerekıyor. beklememe gerek kalmadı cunku artık kesın negatıf..

bence 3 gun geçip test yaptıysan ve negatıfse negatıftır. umutlanmayın derim üzgünüm.. inş. gelıcek aya..

Arkadaşlar hayırlısı inş.
Linsday üzülme canım her işte bir hayır vardır.
Aslında testler herzaman güvenilir olmayabiliyor.
Benimde 6 gün geçti negatif çıktı.
Kan verdim.Dr. da aynısını dedi güvenilir olmaz herzaman dedi.
bi arkadaşımda negatif çıktı idrarı 4. günde.Kan verdi pozitifti.
Hepimiz için hayırlısı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…