sizce en kötü ve en güzel burç hangisi???

beyaz toprak

çirkin ama tatlı cadı=)
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2007
4.888
26
45
size görü kötü burç anlaşamadığınız çünkü böyle böyleler dediğinzi(tartışma yaratmadan saygı çerçevesinde lütfen)burç hangisidir?ve en iyi burç genelde kankamlar bu burçtandır çünkü böyle böyle dediğiniz burçlar hangileridir???

ve tabiki başlamakta bana düşer herhal-tatlicadiarzu-
koç burcu hayatta anlaşamam nedendir bilmiyorum hiç bir zaman fikirlerim uyuşmaz tersizdir en yakınım annem koç durum böyle eski eşim koçtu durum ortada şuan bekarım-tatlicadiarzu-
akrep burcu en iyi anlaştığım ve kankalarım bu burçtaki insanlardır,genelde her konuda hem fikirizdir ve onlarla iyi vakit geçirirm:1hug:

hadi bayanlar bütün burçlar süper galiba size göre hadi yorumları görelimde bilmediklerimizi öğrenelimşakkıdı

Ben akrep burcuyum yengeç burcuyla da çok iyi anlaşırım...sengözlerimebaksanab balıkla analaşırım..yerimseniben
anlaşamadığım ise kova bucudur nedense bilmem:1closedeyes:

bende akrep burcuyum aynen bende koç burcuyla hiç anlaşamam en iyi anlaştığım burç kendi burcum ve balık....

olalım canım:))
sen ne burcusun yengeç mi yoksamyerimseniben
evet canım bende yengecim:sm_cool:

http://www.kadinlarkulubu.com/basak-burcu/245086-iyi-anlastiginiz-anlasamadiginiz-burclar.html

Bu konuyla ilgili olarak açılmış bir topik mevcut,lütfen yorumlarımıza o topikten devam edelim.

Koç burcundan elam ve saygılarla:jeyyar:

ahanda yine bi koçun suikastine uğradım:roflol:sinirden başka hiç bişey değil yaneeee-tatlicadiarzu-

X