Sizce düşük olabilir mi?

DS123

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2024
3
1
30
Merhaba
Daha önce benzeri bir durum yaşayan varsa yardımcı olabilir misiniz
7 Eylül kahverengi şeklinde çok az lekelenmelerim başladı. 12 Eylül test yaptım ve pozitif çıktı.
Daha sonrasında 12 Eylül kan testinverdim 17binlerde cikti. 15 Eylülde ikinci kan testim 25bine cikti.
17 Eylül salı günü kadın acilde doktora gittiğimde vajinal ultrasonda bebeği gördüklerini söylediler ancak başka şeyler de görüyoruz diye detaylı ultrasona yolladılar beni. Ultrasonda ise sonucum gebelik gözlenmemiştir olarak yazıldı.
Ultrason sonucumda sonra tekrar kadın doğum acile gittim. Tekrar vajinadan muayene ettiler ve bana hamilesiniz hatta 6+3 ve bebeğin kalp atışını duyduk dedi. ama düşük olabilir diye ilaç progestan verdi bugün tekrar kontrole gidicem. İki gündür kullanıyorum ve bu iki günde kahverengi lekelenmem olmadi ancak tuvalete çıktıktan sonra kül gibi küçük gri şeyler çok az geliyor.
Bu şekil bir durum yaşayan varmı acaba?
Bugün kontrole gideceğim ve hamilemiyim değilmiyim çok ikilemde kaldim.

Bebegin kalp atisini duydularsa hamilesinizdir, karindan gorunmedigi icin mi vajinal bakiyolar? Hic anlamadim dotorlarin nasil baktigini. Baska bir doktora da gorunseydiniz keske. Ayni doktora gitmeyip.

Bugün farklı bir doktora gideceğim. Bana sonucu söylemek için 2 saatten fazla hastanede beklettiler farklı doktorlara danışmak için. Hastanenin verdiği sonuca güvenemedim bu yüzden.

Merhaba benimde buna benzer bir şey oldu. Kese var ama bebek yok dediler. Hatta kürtaja alacaklardı. Ben kabul etmedim farklı bir hastaneye daha gittim. Orada bebeğin kalp atışını bile dinlettiler.
O yüzden her zaman ikinci bir doktorun görmesinde fayda vardır.
Lekelenme bittikten sonra iplik gibi akıntı tarzı şeyler gelir endişe etmeyin

Cevaplarınız için teşekkür ederim bugün başka bir doktora gittim. Bütün sonuçlarim ile beraber ve gittiğim doktor duruma çok şaşırdı. Nasıl böyle bir rapor yazarlar diye.
6+5 deyim, bebeğimin kalp atışını bile dinletti bana çok şükür içimi rahatlattı.
Hepinize sağlıklı günler dilerim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…