sizce düşük mü yapıyorum?

Kızalr merhaba 7+3 haftalık gebeyim 6+6 da kalp sesinı duyduk ama bugün biraz kanamam olduresim ıcın herkesten özür diliyorum ama sizce düşük mü yapıyorum

Cinsel organınızı sildiğiniz kanlı peçetenizi paylaşınca; fotoğrafa bakıp insanların teşhiste bulunmasını mı bekliyorsunuz ?

Bir şey yok yazarsa insanlar, doktora gitmeyecek misiniz ? Doktora gidin.

Cinsel organınızı sildiğiniz kanlı peçetenizi paylaşınca; fotoğrafa bakıp insanların teşhiste bulunmasını mı bekliyorsunuz ?

Bir şey yok yazarsa insanlar, doktora gitmeyecek misiniz ? Doktora gidin.
Bugün pazar ve doktoruma ulaşamadım sabah gelmemı söyledi ben sana neden açıklama yapıyorsam

Görsel uyarısı koyabilirsin senin kanlı peçeteni görmek zorunda değiliz. Acile gidebilirsiniz.

Görsel paylaşmak yasak.

Kızalr merhaba 7+3 haftalık gebeyim 6+6 da kalp sesinı duyduk ama bugün biraz kanamam olduresim ıcın herkesten özür diliyorum ama sizce düşük mü yapıyorum
Uygunsuz görsel, derhâl kaldırın. Site kaldıracak zaten. Hemen acile gidin.

Doktorunuz bu gibi durumlarda yarin gel diyorsa eğer, imkaniniz varsa doktorunuzu değiştirin. Doktorunuz öyle soyledi diye evde oturmak zorunda degilsiniz, en yakin acile gidin ve "gebeyim, kanamam var" diyin, acilde en azindan düşük önleyici ilaç vururlar. Gecmis olsun, inşallah saglikla kucaginiza alırsınız

Zaman kaybetmeden acile gidin bir iğne bir hap verirler belki bilmiyorum ama gitmelisiniz burda vakit kaybetmeyin hiç Allah korusun

Kadin dogum doktoru olan bir hastaneye gidin.Arastirma hastanesine gidin nöbetçi kadın doğum doktoru bulabilirsiniz.Ilcelerde pek yok ebe bakıyor genelde

İgrencligin luzumu yok. Doktor dahi muayene etmeden teshiste bulunamazken bizim burada soyledigimizin nasil bir baglayiciligi olabilir?

Hic mi dusunmuyorsunuz durumun tiksindiriciligini?

İnsanlar bu şekilde fotoğraf paylaşmayı nasıl oluyor da kendilerine hak görüyorlar anlamıyorum. Madem normal, akraba grubunuza da atıp sorunsaniza. Ne iğrençlik!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…