Sizce dişler geliyor mu? Görsele bakın lütfen ne kadara patlar

ldybrown

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2023
89
26
26
Herkese selam happy foruma attım oradakiler yanlar falan hepsi geliyor yazmış doğru mı acaba sizce hepsi çıkıyor mu dişlerin bu görsele göre? Çocuğum huzursuz ağzı kenarları kırmızı noktalı salya felaket her yeri de ısırıyor ne kadar patlar acaba uyku vs kalmadı
C47D5D03-4D6B-4042-B0D3-24E521D1239B.png

Bir anda hepsi akın edecek gibi duruyor bizde de böyle oldu yeşil soğan, zeytinyağı karanfil vs verdik hep her hafta bi diş geldi Allah yardımcınız olsun sıkıntılı bi süreç… inşallah kolay geçer…

Ayyy aynısını yaşadım valla şuan oğluşum hepsini patlattı şükür biraz rahatladı 🥰 darısı başınıza 🙏 diş çıkarıyor bebişin

Bir anda hepsi akın edecek gibi duruyor bizde de böyle oldu yeşil soğan, zeytinyağı karanfil vs verdik hep her hafta bi diş geldi Allah yardımcınız olsun sıkıntılı bi süreç… inşallah kolay geçer…
Zeytinyağlı karanfil nedir? Biz de diş sürecinde yüz huysuz bebeğim

Şıan bende hepsini verdim bugün pırasa zeytinyağı karanfil yatmadan da tetagil granül verdim onu bayağı öneriyorlar. Bu fotoğrafı 7 Eylülde çekmiştim ama hala bir diş uok hatta sanki öndeki iki çizgi kayboldu anlamadım bu işi 😮‍💨 kolay çıkartması içim ne yapabilirim acaba huysuzluk kaşıntı çok

• Beğen
Reactions: sdg
Zeytinyağlı karanfil nedir? Biz de diş sürecinde yüz huysuz bebeğim
Zeytinyağının içine tane karanfili koy buzdolabında bi gece beklet veya 2 hafta sonra çocuğun dişlerine sür canım. Hemen yapayım dersen karanfili ez güzelce zeytinyağının içine koy buzdolabında soğut beklet sür damaklara iyi geliyor

Bebişin kac aylik. Benim bebegimde 6 aylık oldu daha bisi yok bekliyoruz bakalım

Zeytinyağının içine tane karanfili koy buzdolabında bi gece beklet veya 2 hafta sonra çocuğun dişlerine sür canım. Hemen yapayım dersen karanfili ez güzelce zeytinyağının içine koy buzdolabında soğut beklet sür damaklara iyi geliyor
Teşekkür ederim.

Çok teşekkürler canım senin bebişi de tebrik ederim 😂🥰 henüz bizde yok ne kadar da çıkardı acaba oğluşun 🌸
Oğluşum 4 aylıkken huzursuzlandı ,eli sürekli ağzındaydı ,salyası akmaya başladı şuan 10 aylık şu 1 ayda arka arkaya çıkardı şükür 🥰 alttan 3 yukardan 2 tane çıkardı ve arkası geliyor

X