Kontakt Lens sizce de nur aysanın gozlerı lens degıl mıı??

kendi gözleri hatta bizim eski komşumuz olur çocukkende aynı renkteydi insan 4 yaşıdnan itibaren renkli lens takmaz heralde di mi

kendi gözleri hatta bizim eski komşumuz olur çocukkende aynı renkteydi insan 4 yaşıdnan itibaren renkli lens takmaz heralde di mi

neden ESKIDEN komsu oldugunuz anlasılıyor hanımefendı.adam gıbı bır hıtapla yazmayacaksanız bır daha zahmet etmeyın.sızın gıbılerın fıkrıne ıhtıyacım yok!!!!!!!!!!!!!!!!!

kesinlikle lens değil, orjinal renkleri.
her fotoğrafta da göz bebeklerinin boyutu değişik.

ayrıca bu eski komşuya neden bu kadar kızdınız anlamadım. sonuçta o da fikrini belirtmiş.

.
.

ayrıca bu eski komşuya neden bu kadar kızdınız anlamadım. sonuçta o da fikrini belirtmiş.

cunku ben aptal bır ınsan degılım ,belırlı bır egıtım almıs bır ınsanım ve de benım komsum degıl.halıyle bılemem.ama 4 yasında takamaz degıl mı aptal mısın anlamında mesaja kızarım tabıkı.
sagolun cevap ıcın

yazan kişi hakkında hemen böyle peşin hüküm vermeyin yahu.
öyle bir şey demek istediğini zannetmiyorum.

dernnky, fesatlığınız paçalarınızdan akıyor. ben 4 yaşından itibaren görmş biri olarak, gözlerinini hala aynı renk olduğunu söylemeye çalışmıştım ama algıda seçiciliğinizle tamamen başka bi tarafa saptırmışsınız durumu. sizin gibilerin fikrine ihtiyacım yok, buraya yazmayın ne demek ayrıca. babanızın forumu mu burası, istediğim yere istediğim üslupla yazarım kimse de karışamaz.

ayrıca belli bi eğitim almış bi insanın özel mesajla tehditvari çirkin bi tarzda özel mesaj atması da ilginç doğrusu. eğitiminiz keşke bu konuda da işe yarasaymış. moderasyona bildireceğim birazdan.

kötü niyetiniz için teşekkürler.

Kızlar lütfen sakin olalım, belli ki bir yanlış anlaşılma var. Bu çok açık! Bu aktrisi yakinen tanıyan bir hanım fikrini paylaşmış, ben gerçekten de o ilk mesajında küstah bir tını işitmedim. Kanımca, sadece TV'de yakın plan gördüğüm anlara dayanarak lens olmadığı fikrindeyim. Sophronie de bilgisini paylaşmış. Gereksiz agresyonla tadımız kaçırmayalım derim ben. :teselli:

bence de lens değil insanın giydiği kıyafet bile değiştirebiliyor göz rengini ki onlar bide ışıkların altında çekiliyor....

demek ki isteyince yapabiliyormussunuz.sagolun sımdı daha net anladım soylemek ıstediklerinizi.istediğiniz yere sikayet edebilirsiniz ben soyledıklerımın arkasındayım

asıl ben tesekkur ederım

Aynen katılıorum ben ilk mesajda yanlş bişey sezmedim aptal oldunuzu sölemek istese bence imaa etmez sölerdi lütfen sakin olalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…