sizce de kızmı???

tan07

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2009
168
1
41
merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım 22.haftadayım geçen hafta ayrıntılı ultrason a girdim bebişimin cinsiyetinin kız olduğunu öğrendim ama ben başından beri erkek hissediyodum vve hala öyle hissediyorum ilk bebeğim cinsiyeti tabiki önemli değil en önemlisi sağlıklı olması ama sizce ayrıntılı ultrasonda yanılma payı olabiliyomu bana yardıncı olabilirmisiniz???

yanılma payı çok çko az canım..22 haftadada bebeklerin cinsel organ gelişimi çoktan tamamlanıyor..sanırım kesin kız...

özellikle ayrıntılı ultrasonda bebeğin iç organları bile incelendiğinden doğru sonuç veriyor. hayırlısı olsun a.s.

canım ben de bugün tam onu soracaktım ben de 2 li ultrasona 14 haftalıkken girdim kıza benziyo dedi17 haftalıkken erkek galiba dedi 17 haftalıkken başka bir hastaneye 3 boyutlu ultrasona girdim kız dedi yüzde 90 bende ayrıntılı ultrasona girecegim 21 haftalıkken girecegim onu bekliyorum kesindir diye düşünüyorum ama ben de erkek hissediyorum

canım ayrıntılı ultrasonda yanılma payı olmuyo aramıza bi kız bebiş daha katılıyo yani.........

özlemcim ikimizin de kız sanırım benim bütün belirtiler hislerim rüyalarım hepsi erkek ama olsun güzelleri güzeli prensesimiz olsun senin de ilk gebelik mi???

özlemcim ikimizin de kız sanırım benim bütün belirtiler hislerim rüyalarım hepsi erkek ama olsun güzelleri güzeli prensesimiz olsun senin de ilk gebelik mi???

evet ben zaten kız hayranıyım benimde belirtilerim erkek (sadece ön taraftan kilo aldım göbeğimde kıllanma var canım hep tatlı istiyor )ama kız galiba benimkide evet benim de ilk bebeğim ve ben 3.5 yıl sonra buldum bebişimi ondan hiç mi hiiçççççççç farketmez ama yine de merak bana da direk kız deselerdi inanırdım ama bi kız bi erkek dediği için inanamıyorum bu dr göre değişirmiş ve dde bana 2 boyutlu ultrasonla bakan doktorum daha tecrübeli ve bilgili ben de ayrıntılı ultrasonda kesin diyecegim

X