Sizce bunun sebebi ne ?

Sunny_life

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2021
820
399
26
Merhaba arkadaşlar çok uzatmadan konuya gireyim 3 buçuk senelik evliyiz doğal yoldan hiç olmadı iki kez tüp bebekle oldu kaybettim. Tedavi vs. görmüyorum 5 aydır adetime üç gün vardı bu gün adetlerim çok sancılı olur normalde neyse ped takmıştım gelirse falan diye sancım yoktu ama lavaboya gittim kahverengi lekeler gelmiş pede şaşırdım. Adetlerim şu şekilde başlar sancım gelir lavaboya giderim ve gelir hep böyleydi. Onu görünce dedim acaba yerleşme kanaması mı sevindim sonra akşama doğru kırmızıya döndü ama yine gelmiyor bir kaç damla falan şimdide sancı beni uyandırdı âdet sancısı tamam dedim söküldü lavaboya gittim oturdum bekledim afedersiniz gaz ve kabızlık olur hep rahatlamak için ama kan bir iki damla anca geliyor. Bir kez kist oluşmuştu onda sadece lekelenme şeklinde adet olmuştum ama bu çok garip onda bu kadar sancım da yoktu sizce kist mı vardır yaşayan var mı?

Muhtemelen adet tam sökülemediği için kahverengi akıntı oluyor gayet normal bir durum bugun yarin gelir adetiniz ama içim rahat etmez diyorsanız rutin bir dr kontrolüne gidebilirsiniz.

Muhtemelen adet tam sökülemediği için kahverengi akıntı oluyor gayet normal bir durum bugun yarin gelir adetiniz ama içim rahat etmez diyorsanız rutin bir dr kontrolüne gidebilirsiniz.
Evet şu an sökülmeye başladı. Benim kan depom bazen boşalabiliyor 6 aya bir kan vermem gerek bu ara ihmal ettim o yüzden kan verip ona baktırcam. Çünkü 5 sene önce falan bir dahiliye doktoru bu kan değerleriyle adet olabiliyor musun demişti gayette oluyordum ama ona bir baktırcam . Teşekkürler cevabınız için.

X