sizce bunları dr a gitmeden mi yapmalıyım

livaza

rabbim sana emanetizz
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2008
1.191
4
arkiler ben şuan aşılama aşamasındayım drum zayıflamam gerektigini söylüyor ama bana gulukofen fayda etmiyor bende hormonlarım düzelsim diye böğürtlen kökü ve adacayı içmeye başladım bunların yanında bide lahana kapsülüne başlayom diyorum önce bunlarımı yapmam gerekir yoksa beraberinde dradamı gideyim bilmiyorum yardımcı olabilirmisiniz

Canim bence bunlari yaparken dr da git ben bu sayede 15 kilo verdim dr bence kamçiliyor özellikle sirf kilo sorunun var bundan dolayi yumurta oluşmuyo diyince daha çok hirslandim ben sende ne var canim pkos mu

ewet malesef pcosum artık bebek istiyorum bazen öle oluyoki ne yapcagımı şaşırıyorum beynim duruyo yan etki filan yapmazmı sen neler yaptın

canım ben 3 yıldır ugraşıyorum adam akıllı tedavi olamadım burda 4 aydır düzenli gidiyorum ama sonuç yok klomene cevap vermiyorum bir ay sonra igne ile deniyecegiz
umarım olur bu ay ben çok hazırdım şevval ayında hamile kalacagım diyordum yok yine olmayacak galiba dr geldim yine çok büyümemiş dedi

sana tavsiyem iyi bir dr bul ve bırakma zaten pkos tedavi hep aynı klomen glukofen prengy ignesi ben düzenli gidebilseydim şimdi bebegim olurdu

canım öle düşünme nasipten öte yol gitmez demişler vakti zamanı vardır annesi inşallah senin icin hayırlı zamanda gelicektir

peki bu bitki caylarını adetkendemi icecez topiklerden okumuştum adet bittikten sonra başlıcaz filan yazmışlar ama anlayamadım rasgele başlıyorum

Canım benimde durumum senin gibi bende pcos yok ama yumurtlama sorunum var. dr.um 1 kilo bile versen bizim için çok önemli diyor son iki ayda 4 kilo falan verebildim ıkına sıkına ama durmak yok tabi. Birde bende lahana kapsülü kullandım 2 ay falan önce bir kutu çok fazla saçımı döktü günde iki kez ev süpürmek zorunda kaldım ve hala bioxin şampuan kullanıyorum ve 1 kilo bile veremedim. Ben kullanma derim ama karar senin tabi.

clairecim şuan cok cazip geliyo lahana kapsülü dr umun verdigi gulukofen yaramıyo bana sen devamlı mı kullandın ben günaşırı düşünuyorum daha öncemeşhur linayı kullandım oda cok sakıncalıymış ölenler bile oldu biz eşimle ara vererek kullandık bi kutuyu zayıflamıştık bunuda öle düşünüyoz inşallah işe yarar

Sen bilirsin canım ama zayıflıycam diye sağlığından da olma.
Hiç bir diyetisyenle görüştün mü?

yok canım görüşmedim bu daha kolay gelıyor vakit kaybım olmasın istiyorum cok sıkıldım artık gözümü kapatıp ateşe atlıcam bi şekilde
,

Sana kolay gelsin canım inşallah en yakın zamanda bebeğine kavuşursun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…