Sizce bu test arızalı mı?:.... acill.........( Resimli)

GIYMATLIM

Emrine Şükürler Olsun..
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2009
6.417
23
kızlar uzun zamandır bebek istiyoruz.....
adetimin 5. günündeyim. 3. günü doktora gittim kist var dedi. 1 ay kullanmam için hap verdi.
ancak forumlarda okuduğum kadarıyla üstüne görmedede normal adet gibi olanlar varmış.
acaba doktor keseyi kist mi sandı diye bi idrar testi yaptım dün gece..
ama sonuç bu şekilde .
siz ne diyorsunuz. arıza mı verdi acaba bu test.. iki çizgi arasında hafif bulanık kırmızı bi nokta belirdi sanki..

kızlar uzun zamandır bebek istiyoruz.....
adetimin 5. günündeyim. 3. günü doktora gittim kist var dedi. 1 ay kullanmam için hap verdi.
ancak forumlarda okuduğum kadarıyla üstüne görmedede normal adet gibi olanlar varmış.
acaba doktor keseyi kist mi sandı diye bi idrar testi yaptım dün gece..
ama sonuç bu şekilde .
siz ne diyorsunuz. arıza mı verdi acaba bu test.. iki çizgi arasında hafif bulanık kırmızı bi nokta belirdi sanki..

canım bence kan testi yaptır.. ikinci çizgi belirgin bir şekilde görünüyor ama arada ki kırmızı leke???? test bozukta olabilir.. sağlık ocakları kanda gebeliğe bakıyor.. sonucu yaz ama burayan... merak ettim şimdi

Bu test arızalı canım.Hemen git al bir test daha.
Samsunda ünlü bir doktor bebeği kist sanıp almıştı ve bu haber gazetelere çıkmıştı.Davaları hala sürüyor.
Bana sorarsan en sağlamı kan testi yaptır derim.

ablamada ikiz gebeliğinde biri bebek biri kist demişti doktor.
böyle hatalar olabiliyor cnm
bence bi tane daha test yap.
ikinci çizgi bariz çıkmış evet ama ortadaki kafa karıştırıyor.

kızlar hepinize teşekkür ederim

gittim kan verdim . 4 gibi alıcam sonucu inşaallah... dualarınızı bekliyorum

ayy kızlar hepinize tek tek teşekkür ederim...... yorumlarınızı okuyunca nasıl heyecanlandım bi bilseniz...
inşaallah dediğiniz gibi hamileyimdir... çok dua ediyorum Rabbimeeeee :Saruboceq:

kızlar biliyormusunuz az önce lavaboya gidip teste tekrar baktım.. o ortadaki yuvarlaklık kaybolmuş. şu anda sadece 2 çizgi görünüyor eyvahedigeldismile
ay içime inecek ya rabbim...... hastaneyi nasıl arıcam ben.. yine negatif duymaktan korkuyorummm :a015:

Canim bence test bozuk cunku ortada kirmizi nokta olan sey yuzünden test cizgisi hatali pozitif göstermistir. Renk ortada birikince ister istemez obür tarafa kaymis sonucta ikinci cizginin yeride belli negatif olsa bile orasi beyaz cukur gibi kalir ve senin test tam hatali bir test ornegi. Basima cok kez geldi.
Ama gönül isterki hamile olasin insallah insallah herkese bu testlerinde böyle ciksa bile dogruluk payi oldugunu goster.

canım allah gönlüne göre versin umarım herşey yolunda gider ve duymak istediğin cevabı duyarsın

X