Sizce bu kadar tutar mı??

Tutmaz belki ama diyeli 8 tuttu 5 ini geri vereyim denmez depozitoda
Evi aldığınız gibi teslim etmeliydiniz
Koltuk lekeliyse yıkatsaydınız
Yerlerde leke varsa silseydiniz
Ev sahibi bunları karşılayıp ince hesap yapmaz

Haksizliktan başka birşey değil çok kızıyorum böyle ev sahiplerine

Ay bitmeden ciktiysan o ayın kirasini ödeme, bizim de kiracı çıktı öde demedik yani

Depozitoyu da geri iste bence ama olan olmuş artik, keşke en başında vermeseydin

Evi teslim etmeden bi küçük tiner alıp silseydiniz keşke lekeleri. Bi koltuk yıkamayı da koltuğu sildi mi 1.5-2 bin lira arasında halledersiniz. Ayın bitmesine lüzum yok yeni aya başladığında tabi ki ödemelisin kirayı

O kadar mümkün değil tutmaz. Benim girdiğim ev komple tadilattan çıkmıştı. Temizlik şirketi 5000 tl aldı 2023 te. Hadi şimdi 7 bin olsun veya 10 bin ama, bizim girdiğimiz yer çok pisti (tadilat)

Sizi bayağı kazıkların, üzerine bir bardak su için. Benim kiracım var, bu ay zam yaptık yasal sınırdan ve 1000 tl kadar eksik olsun dedi, hadi olsun dedim. Bir önceki pisliğin tekiydi, bu kez polis memuru oturuyor içinde, gününde kirayı öder,çok sakinler, komşuyu rahatsız etmezler. Bu sebepten 1000 tl fazla olsa ne olmasa ne?

Depozitosu var içerde. Evi tadilata sıfır teslim ettim. O şekilde teslim ettiği sürece atıyorum 40 bin tuttu, o 45 ödemişse onu teslim ederim. Yazık, günah yani adaletli olmak lazım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…