Sizce bu çanta alınabilirmi fiyat uygunmudur?

istanbulda oturuorsan emınonunde buna benzer tonla canta var ve cok daha ucuz. kendıme ordan sırt cantası aldm dusunun dagcıların taktıgı cantadan 35 e almıstm gayette guzeldı ve kalıtelıydı.. ıstanbulda oturuorsan emınonune gıt derim ben

Slm Arkadaşlar kızım ve yeğenim için 2 adet yarıyıl hediyesi almak istiyorum bir sitede gördüm winx club çanta kalemlik hediyeli hemde ücretsiz kargo 59,90 TL sizce fiyat nasıl bakarmısın lütfen fikirlerinizi bekliyorum... TEŞEKKÜRLER http://www.kirtasiyeavm.com/asp/product/90128/Winx-Okul-Cantasi-ve-Kalem-Kutusu-Seti-63110-62144

aşırı pahalı kesinlikle . orjinal , lisanslı falan diyorlar ama bu çantalar artık her yerde var ve kalite farkıda çok açık ara değil aslına bakarsak , denildiği gibi bir tanesinin fiyatına iki hediye çok rahat çıkar :)

istanbulda oturuorsan emınonunde buna benzer tonla canta var ve cok daha ucuz. kendıme ordan sırt cantası aldm dusunun dagcıların taktıgı cantadan 35 e almıstm gayette guzeldı ve kalıtelıydı.. ıstanbulda oturuorsan emınonune gıt derim ben

Eminönün deki çantalar lisanslı değil çocuklara zararlı maddeler içerebilir bu çanta orjinal satın aldım çok memnun kaldım... fiyat açısından da daha ucuzunu bulamadım nette çok araştırdım ama :KK43:

Son düzenleme:
X