Sizce bir şey olurmu ?

Nurpnrr

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2019
1.104
2.303
28
Merhaba arkadaşlar ben eşimle tatile geldim otelde çok tatlı kediler var bir sürü bende açık büfe den salam sosis alıp götürdüm bir kediye yavruları vardi yavrularına verdim yiyorlardi sonra sevmek istedim anne kedi elime pati attı tirmaladi elim kanadı hemen suya tutup yıkadım ama tedirginim kuduz aşısı vurulmak istedim eşim götürmedi bir şey olmaz diyor kedi gayet sağlıklı idi diyor ama ben tedirginim otelde hastaneye uzak ne yapmam lazım?

Geçmiş olsun. Geç kalındığında, belirtiler başladıgında kuduz ölümcül oluyor diye duymuştum. Belki hiçbir sey olmaz ama riske atmak mantıklı mı?
Uzaksa da uzak ne olacak sizden kıymetli mi

Geçmiş olsun. Geç kalındığında, belirtiler başladıgında kuduz ölümcül oluyor diye duymuştum. Belki hiçbir sey olmaz ama riske atmak mantıklı mı?
Uzaksa da uzak ne olacak sizden kıymetli mi
Diyorum ama götürmüyor hiç tınlamadi bile hayvan diyor kuduz olsa yavruları mi olur sağlıklı idi gayet der

Tedirgin oldum ama eşim götürmeyin gidemedim

Diyorum ama götürmüyor hiç tınlamadi bile hayvan diyor kuduz olsa yavruları mi olur sağlıklı idi gayet der
Bilirkişi miymiş kendisi? İçin rahat etsin, tatilimiz heba olmasın bu düşünceyle deyip götürmesi lazımdı. Kendiniz gidin o zaman illa muhtaç mısınız eşinize.

Valla bende çok pati yedim bişey olmadı.
Ama şu saatten sonra en ufak bir tırmalamada direkt acile giderim ,gördüğüm videolardan sonra şansa bırakmam
.

Annesinin yanindaki yavruya yaklasmamalisiniz pati de atar ustunuze de atlar koruma icgudusu var hayvanda.
En fazla isirigi yakar biraz kolonya surun gecer kedi kuduz yapmiyor yahu

Köy kedisinden bile tırmık yemiş biri olarak bişey olmaz diyorum. Isırık olsaydı telaş olabilirdi ama tırmık ile hatta küçük bir sıyrık ile bence de bişey olmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…