Sizce acaba hamilemiyim??

burdju

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2009
12
0
37
Öncelikle bu forumda bizleri bulusturanlara teşekkür ediyorum.Benim sormak istediğim bir konu var ben üniversite okuyan bir bayanım ve erkek arkadasımla okul bitiminde evleneceğiz ailemiz biliyor.Şimdi geleyim soruma ben düzensiz adet ve sancılı adet gördüğüm için doktor bana yasmin adında dogum kontrol hapı verdi bu hapı 2 aydır kullanıyorum.Gecen ay 7 gün hap arasında 7.ci gün erkek arkadasımla ilişkiye girdik ancak kendisi icime boşalmadı ve biz normal hayatımıza devam ettik 2. ayda yani bu ayki haplarımıda düzenli kullandım ve hapım bitti 2 gün gecti ama daha adet olmadım.Önceden biraz bulantım vardı ama simdi yok .Birde sol gögüsümün ucu sert ve sol gögüsümde daha cok olmak kaydıyla damarlar cıktı.Bugun acaba hamilemiyim diye eczaneden test aldım yaptım testte tek kırmızı cizgi cıktı.Normal günlerde erkek arkadasımın isteği üzerine prezervatif kullanıyoruz evlenmeden hiçbir şekilde spermlerin vajinama girmesini istemiyor(Olusacak riskleri en aza indirmek icin).Sizce bu bulantılardan dolayı hamile olacagımı cıkartabilirmiyim yoksa ben paranoya mı yapıyorum?Çünkü hamile kalma durumunda günahsız yavruyu aldırmak istemiyorum sizlerden düşünceleriniz bekliyorum....

Konunuz Jinekoloji bölümünden ilgili bölüme taşınmıştır.
Sevgiler yerimseniben

X